Operacja na żylaki

Rozmowy o wszystkim nie związane z tematyką forum.
miki789
Użytkownicy
Posty: 15
Rejestracja: 10 kwie 2019, o 09:23

Operacja na żylaki

Post autor: miki789 »

Znacie jakiegoś lekarza, który zajmuje się w Świętokrzyskim operacjami na żylakach? Mam z tym spory problem, ciągle się rozwijający a kompletnie nie mam nikogo kto mógłby się ewentualnie tym zająć i może zrobić jakąś operację? Wszyscy ciągle się boją, ciągle jakiś problem z tym jest, nikt się zabiegu nie chce podejmować.
Maciuszek87

Re: Operacja na żylaki

Post autor: Maciuszek87 »

U mnie żylaki to były tak dużym problemem, że nie tylko nikt nie chciał robić zabiegów na żylaki, ale w ogóle mnie nie kwalifikowali do żadnego zabiegu i dopiero po wizycie w klinice w Ostrowcu u doktora K. się sytuacja nieco zmieniła. Dokładne badania i ogólnie zaproponował zabieg, po tym sytuacja nieco lepiej wygląda. Więc jeśli ktoś dobrze zna temat to i z żylakami ewentualnie będzie w stanie sobie poradzić.
rokbeti
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 11 maja 2021, o 07:19

Re: Operacja na żylaki

Post autor: rokbeti »

Jesteś pewna, że musisz się poddać operacji? Ja też tak myślałam ale w[mod] lekarz po badaniach zlecił tylko prosty zabieg i problem i wszystkie te niepotrzebne obawy zniknęły. W moim przypadku zalecono skleroterapię, jestem bardzo zadowolona z efektów, jak i całej opieki tam nad moją osobą
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post