Wypadanie włosów, łysienie

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
miki789
Użytkownicy
Posty: 22
Rejestracja: 10 kwie 2019, o 09:23

Wypadanie włosów, łysienie

Post autor: miki789 »

Witam wszystkich panów z łysieniem, szukam pomocy bo mam wrażenie, że to moje wychodzenie włosów jest coraz szerzej zakrojone i zastanawiam się jak to zatrzymać. Jeśli macie jakiegoś sprawdzonego trychologa, albo dobre preparaty na wypadanie włosów to dawajcie znać.
Maciuszek87

Re: Wypadanie włosów, łysienie

Post autor: Maciuszek87 »

Moje zmagania z AZS to już kilka lat i masa wydanych pieniędzy na różne cuda, a się okazuje, że trzeba było od razu iść do dobrego specjalisty, trychologa. Byłem u takiego lekarza, profesjonalne podejście, na miejscu kupiłem z jego polecenia Mediceuticals For Dry Scalp i okazuje się, że można faktycznie coś profesjonalnego otrzymać i ten problem w końcu ograniczyć.
Pandeusz
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 7 lip 2021, o 18:15

Re: Wypadanie włosów, łysienie

Post autor: Pandeusz »

Moim zdaniem i z moich testów wynika, że nic nie pomoże na łysienie. Mam 28 lat, zakola jak stąd na syberię i trudno, trzeba to zaakceptować [mod]
Heroska26
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 7 lip 2021, o 15:56

Re: Wypadanie włosów, łysienie

Post autor: Heroska26 »

Dzień dobry,
najlepiej udać się najpierw do trychologa, który sprawdzi czy w skórze znajdują się jeszcze cebulki włosowe. Jeśli są cebulki to wówczas można wykonać u dobrego lekarza medycyny estetycznej takie zabiegi jak:
- mezoterapię igłową skóry głowy
LUB
- osocze na skórę głowy.
Moja znajoma wykonywała te zabiegi we Wrocławiu u dr M. i była bardzo zadowolona efektami :) Może też spróbuj?
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post