Spadek erekcji

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Spadek erekcji

Post autor: nasajew »

Panowie jakie witaminy polecacie? Ewentualnie jakieś ćwiczenia? Sam od jakiegoś czasu obserwuję znaczny spadek formy. Nie chce mi sie uprawiać już seksu tak jak w przeszłości. Mam równiez mniejsze wytryski. Partnerka moja ciągle mnie się pyta co się stao, czym jest to spowodowane i sam za bardzo nie wiem co jej odpowiedzieć.
pestor
Użytkownicy
Posty: 43
Rejestracja: 8 lis 2019, o 07:55

Re: Spadek erekcji

Post autor: pestor »

Musisz się zastanowić nad przyczynami. Jest ich wiele. Najczęściej wynika to ze złego stylu życia. Na przyklad nieodpowiednie odżywianie się czy małą ilość sportu. Sam również miałem w przeszłości tego typu problemy ale polepszyło się od czasu jak zacząłem się więcej ruszać. Poza tym ogranicz stres. Może Ci się wydawać,ze jesteś spokojny ale czasami przeniosi się ta robotę do domu. Jak sie myśli o robocie to ażsię nie chce uprawiać seksu. Zróbo sobie badania na testosteron i zastanów się nad suplementacją. Sam biorę raz na jakiś czas Viamen. Dobre działanie .
Henryst
Użytkownicy
Posty: 51
Rejestracja: 12 gru 2019, o 07:48

Re: Spadek erekcji

Post autor: Henryst »

Przyczyn takiego stanu rzeczy może być co najmniej kilka. Spadek testosteronu - warto sprawdzić, czy jest on na poziomie mieszczącym się w normie.
Kolejne rzeczy to stres - tak jego działanie może może być destrukcyjne na wiele sfer życia. W tym sfery seksualne.
Również słyszałem wiele dobrych opinii na temat viamena. Warto przetestować.
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Re: Spadek erekcji

Post autor: nasajew »

Poszperałem jeszcze w necie, znalazłem kilka pozytywnych opinii na temat tego tegośrodka i postanowiłem wczoraj zamówić. Podobno na jutro dojdzie.
Do tanich nie należy, ale z drugiej strony jak znam ten rynek, to żaden z nich nie należy do najtańszych. Ważne, aby był skuteczny - o tym pewnie poinformuję za kilka dni :)
amir
Użytkownicy
Posty: 115
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Spadek erekcji

Post autor: amir »

Jak dla mnie viamen okzjonalnie plus regularnie cum on. Najlepsze zestawienie jakie przetestowałem.
A i taki spadek formny z wiekiem to norma. Każdego to dotyczy.
mikhal_mikhal
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 6 wrz 2021, o 08:19

Re: Spadek erekcji

Post autor: mikhal_mikhal »

cześć,
polecam zrobić badania żeby zidentyfikować problem
Kilka miesięcy temu robiłem badania w M. przez pakiet świadomy mężczyzna
[mod]
koszt w niecałe 750 zl obejmuje wszystkie najważniejsze badania (cukrzyca ,USG, EKG,krew ,mącz oraz konsltacje lekarską
określeniu ryzyka zawału serca i choroby wieńcowej (choroba niedokrwienna serca)
Koszt badań jest dużo niższy niż pojedynczych badań ,następnego dnia już miałem wszystkie wyniki badań ,rekomenduję
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post