Przedwczesny wytrysk

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
tamk
Użytkownicy
Posty: 13
Rejestracja: 17 maja 2019, o 09:43

Przedwczesny wytrysk

Post autor: tamk »

Witam. Jestem mężczyzną po 40stce. W związku moim z żoną totalnie znikła namiętność, żona obwinia mnie za nieudany seks. Doszło do kłótni, praktycznie nasz związek przez to się rozpada.
Problemem jest przedwczesny wytrysk oraz oziębłość żony. Własnie z tego powodu.
Co robić?
agatm
Użytkownicy
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwie 2019, o 08:31

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: agatm »

Czy przypadkiem źródłem przedwczesnego wytrysku nie są kłótnie oraz napięcie pomiędzy Wami? Bardzo często ma to podłoże psychiczne i eliminując powody da się wyleczyć tę dolegliwość
tamk
Użytkownicy
Posty: 13
Rejestracja: 17 maja 2019, o 09:43

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: tamk »

Niestety nie. Od zawsze mam przedwczesny wytrysk, chociaż w ostanim czasie to się pogarsza. Stosowaliśmy prezerwatywy i to pomaga ale również nie zawsze.
agatm
Użytkownicy
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwie 2019, o 08:31

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: agatm »

A chusteczki Orgasm Control? Jeszcze mam pewne zastrzeżenia co do zachowania żony. Partnerka nie powinna zachowywać się w ten sposób ale wspierać drugą osobę.Takie problemy w małżeństwie się zdarzają,trzeba to sobie uświadomić a nie mieć pretensje, że nie jest tak jak się sobie wymarzyło. Zastanawialiscie się nad terapią?
tamk
Użytkownicy
Posty: 13
Rejestracja: 17 maja 2019, o 09:43

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: tamk »

Chusteczek nie stosowałem ale widziałem reklame tabletek, Nie wiem jednak czy chciałbym stosować farmakoterapię.Szukam sposobów niefarmakologicznych (choruję na nadciśnienie i już biore jedne tabletki, nie chcę brać więcej). Zona nie zgodzi sie na terapieJuż probowałem z nią o tym rozmawiać i była kłótnia. Wytrysk osiągam po minucie od stosunku i ciągle myslę o tym aby nie skończyć wczśniej. A im wićej myślę to tym kończę szybciej.
agatm
Użytkownicy
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwie 2019, o 08:31

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: agatm »

Niestety błędne kolo. Często się powtarza. Nie namawiam Cię tutaj absolutnie do brania tabletek. Dlatego też wspomniałem o chusteczkach orgasm control. Jest to zewnętrzny środek, chusteczka jest nasączona substancją podobna do lidocainy, która chwilowo znieczula penisa na tyle,że czujesz ale nie jesteś aż tak pobudliwy. Dzięki temu można wydłużyć stosunek z minuty do kilkunastu minut.
merdykk
Użytkownicy
Posty: 8
Rejestracja: 17 wrz 2021, o 12:31

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: merdykk »

możesz spróbować tych tabletek Stud Pills w zależności od masy 2 lub 3 godzinkę przed stosunkiem mi wydłużyły stosunek o kilkadziesiąt minut bez wpływu na erekcję jak w przypadku stosowanego wcześniej sprayu z Lidokainą.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post