Ból pleców

Choroby reumatyczne, zwyrodnienia układu kostno-stawowego, stany zapalnymi tkanki łącznej, rozpoznanie, leczenie oraz zapobieganie.
Astacius
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 7 gru 2016, o 21:23

Ból pleców

Post autor: Astacius »

Od prawie tygodnia mam ból pleców mniej więcej na poziomie gdzie kończą się żebra, nieraz ból zanika a nieraz jest tak intensywny że aż paraliżuje - niezależnie od pozycji w jakiej jestem. Proszę o pomoc.
dimedicus

Re: Ból pleców

Post autor: dimedicus »

Przyczyna jest najprawdopodobniej w tzw. korzonkach. Można stosować maści/żele (są bez recepty) masaże. Można dla pewności wykonać badanie moczu.
CentrumSynergiaCH
Użytkownicy
Posty: 194
Rejestracja: 5 mar 2018, o 22:14

Re: Ból pleców

Post autor: CentrumSynergiaCH »

proszę skonsultować sie z fizjoterapeutą. pozdrawiam
Lisiczka
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2021, o 20:54

Re: Ból pleców

Post autor: Lisiczka »

Jesli ból paraliżuje to ja bym nie czekała tylko migiem śmignęła do lekarza. Nie ma na co czekać, szczególnie ze taki dziwny ból bez konkretnej przyczyny nie jest czymś normalnym...Poczytaj sobie o objawach osteoporozy. Ból kręgosłupa może byc jednym z nich. Łykasz jakies probiotyki żeby usprawnić wchłanianie wapnia? Szczególnie w pewnym wieku to must have! Poczytaj sobie o sanprobi osteo. Jest całkowicie bezpieczny, produkowany zreszta przez certyfikowaną firmę z własnym laboratorium. Pomyśl o regularnej suplementacji - na pewno przyniesie efekty
PassatB5
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 4 lis 2021, o 22:13

Re: Ból pleców

Post autor: PassatB5 »

natychmiast konsultacja z fizjoterapeutą!
Lonika
Użytkownicy
Posty: 30
Rejestracja: 7 lis 2016, o 15:54

Re: Ból pleców

Post autor: Lonika »

Takich problemów nie rozwiązuje się przez fora internetowe a u lekarza. Konieczna wizyta u fizjoterapeuty. Mnie wysiadły plecy przy dzieciach później praca dorobiła swoje. Na początku radziłam sobie sama jakieś maści itd, na [mod] kupiłam kule do podpierania się a ostatecznie i tak trafilam do fizjo. Tejpy masaże i wyszłam na prostą. Z kręgosłupem nie ma żartów.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post