Onshea - czy opłaca kupić się taki krem na cellulit?

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
Ameni2
Użytkownicy
Posty: 31
Rejestracja: 19 sty 2022, o 11:49

Onshea - czy opłaca kupić się taki krem na cellulit?

Post autor: Ameni2 »

Nie wiem czy problem z cellulitem to do końca problem dermatologiczny, bo nie wiem czy na pewno umieszczam post w odpowiednim dziale, ale jak coś to proszę o informację. Zastanawiam się jak wziąć się za cellulit. Wyczytałam w badaniach, że on dotyczy tak naprawdę nawet 90% osób, więc do końca nadwaga nie warunkuje tego czy ktoś go posiada czy nie. Szukałam więc innych metod i ludzie chwalą sobie kremy, jakieś masaże, peelingi. Ja na razie chciałam spróbować z kremem i pierwszy jaki chciałam kupić to Onshea. Moje pytanie zatem jest takie, jakie są wasze strategie na walkę z cellulitem. jakie metody użyć i czy krem który chcę sobie kupić jest faktycznie dobry, czy szkoda kasy i znajdzie sie coś lepszego
Filmowiec
Użytkownicy
Posty: 6
Rejestracja: 11 sty 2022, o 15:46

Re: Onshea - czy opłaca kupić się taki krem na cellulit?

Post autor: Filmowiec »

Również szukam dla żony opinii [mod]
Natenka
Użytkownicy
Posty: 67
Rejestracja: 21 sty 2022, o 10:30

Re: Onshea - czy opłaca kupić się taki krem na cellulit?

Post autor: Natenka »

Dział wydaje mi się dobry, bo jest to jednak problem skórny jakby nie patrzeć. A co do metod, praktycznie każda jest dobra od zwykłych po jakieś wymyślne, ale zawsze podstawą jest ruch i odpowiedni tryb życia. Czasam i ubiór ma ogromne znaczenia, bo za bardzo uciska tkankę tłuszczową i pojawia się cellulit obrzękowy. Co do kremu, to nie miałam styczności ale skład jest w porządku. Sporo ekstraktów roślinnych, które mogą działać pobudzająco na mikrokrążenie, jest i kofeina, która w każdej formie na cellulit się przydaje, więc może być to na pewno użyteczny dodatek do podstaw, które na początku wymieniłam
Roska1911
Użytkownicy
Posty: 47
Rejestracja: 3 cze 2022, o 13:00

Re: Onshea - czy opłaca kupić się taki krem na cellulit?

Post autor: Roska1911 »

Rady z ubiorem mega warto wziąc do serca. Ja Onshei uzywam na razie jakiś miesiąc, może deko więcej. Efekty są, głównie nawilżona skóra, trochę obrzęki skóry zeszły. Ale wszystko ma sens jak się dodatkowo ćwiczy
kindzia
Użytkownicy
Posty: 6
Rejestracja: 25 cze 2021, o 15:40

Re: Onshea - czy opłaca kupić się taki krem na cellulit?

Post autor: kindzia »

Mi tam żaden krem na cellulit nie pomagał, smarowałam różnych ale efekt był marny. Pomogły mi za to zabiegi endermologii, już po kilku wizytach zaczęłam zauważać poprawę. Polecam każdej z was. Przy okazji i ubywa w obwodach :) Chodzę do salonu [mod] bardzo przyjemny salon :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post