Ile trwa leczenie kanałowe

Choroby, leczenie zębów, przyzębia, języka, błony śluzowej, tkanek jamy ustnej, stawu skroniowo-żuchwowego.
korcz
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 22 kwie 2020, o 08:26

Ile trwa leczenie kanałowe

Post autor: korcz »

Jak wyżej. Ile u was trwało leczenie kanalowe zęba. W pierwszy weekend czerwca mam wesele brata i nie wiem czy zdąże spokojnie wyleczyć zęba i żeby sie zagoiło wszystko do tego czasu. Podobno czasem boli jeszcze po leczeniu. Mam być świadkową na tym ślubie i wolałabym nie być spiuchnięta ani obolała. Mama leczyła kiedyś kanałowo 2 zęby i chodzila chyba co tydzien przez 2 miesiące, tyle to wszystko trwało. Ja mam tylko 1 do leczenia to moze pójdzie sprawniej. Jakie wy macie doświadczenia?
Nataliaglik
Użytkownicy
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2020, o 08:18

Re: Ile trwa leczenie kanałowe

Post autor: Nataliaglik »

Kilka wizyt. Ponoć jest możliwosć wykonania leczenia kanałowego na jednej tylko wizycie. Nie jest to jednak takie proste i lekarz stomatolog powinien zdecydować czy jest taka opcja w przypadku danej osoby.
Ze swojej strony mogę polecić gabinet w Krakowie którego pacjentką jestem od wielu już lat:
[mod]

Leczenie nie jest bolesne
Stosowany jest nowoczesny sprzęt oraz dobrej klasy wypełnienia
Jak rownież świetna atmosfera, potrafią rozluźnić sytuacje a wiadomo, ze pacjenci mogą być rózni i mogą się po prostu bać :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post