Wędrujące jądro

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Siwy1945
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2022, o 05:50

Wędrujące jądro

Post autor: Siwy1945 »

Mam 37 lat i moja przypadłość polega na tym że moje prawe jądro samo przesuwa się w górę brzucha gdy penis jest w spoczynku wtedy jest to jeszcze do wytrzymania z tym że musze sam poprawić je na swoje miejsce ,najgorzej jest podczas erekcji która jest naprawdę mocna mam wtedy penisa uniesionego wręcz pionowo równolegle do brzucha podczas np masturbacji lub stosunku przy każdym wygięciu penisa jądro unosi się do góry co jest niekomfortowe ponieważ przy każdym ruchu ręki lub każdym pchnięciu jądro przesuwa się w górę nie zależnie od pozycji jest wtedy uderzane przyciskane (zgniatane ) co jest bardzo bolesne jedną ręką muszę cały czas przesiąść je na swoje miejsce. Jeśli będzie taka potrzeba mogę pokazać ja to wygląda w moim przypadku , jak jest w spoczynku i w pełnej erekcji gdy jądro jest przesunięte , oraz dla porównania jak jest na swój miejscu wspoczynku i erekcji
Awatar użytkownika
dimedicus
Ekspert
Ekspert
Posty: 188
Rejestracja: 22 gru 2021, o 15:43

Re: Jądro

Post autor: dimedicus »

To jest wędrujące jądro. Bez wizyty u urologa się nie obejdzie. Nie ma leczenia w tym wieku bez zabiegowego. trzeba przeprowadzić zabieg orchidopeksji. Wędrujące jądro może doprowadzić do bezpłodności. Jeśli moja ocena się potwierdzi (po badaniach) lekarz skieruje na zabieg.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post