Guz przy odbycie tragedia

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
Maly
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 9 kwie 2022, o 21:38

Guz przy odbycie tragedia

Post autor: Maly »

Witam serdecznie, od trzech dni odczuwam okropny ból w okolicach odbytu. Nie mogę siedzieć , przez ostatnie dwa dni potwornie zmęczony , w nocy zimno spałem w dresie . Wyczułem w okolicach odbytu guz w kształcie śliwki , bolesny . W dniu dzisiejszym podczas korzystania z toalety guzek się chyba uszkodził bo cały dzień krwawił. Czytam i zastanawiam się czy to hemoroidy czy ropień i czy muszę coś dalej z tym robić . Dzisiaj brałem prysznic parę razy , spryskalem oktoniseptem i potem maść prokto... Czy mam dalej obserwować czy iść kończenie do lekarza ... akurat weekend i nie jest to takie proste
Awatar użytkownika
dimedicus
Ekspert
Ekspert
Posty: 188
Rejestracja: 22 gru 2021, o 15:43

Re: Guz przy odbycie tragedia

Post autor: dimedicus »

To żylak odbytu, można udać się na SOR. Co można samemu, apteki dziś są otwarte zakupić czopki do odbytnicze np Posterisan(lepsze było by Posterisan H ale jest na Rp.) oraz Posterisan w maści, stosować 2 x dn i po wypróżnieniu. dodatkowo Diohespan Max (dozowanie wg przepisu przy stanach ostrych) dodatkowo nasiadówki z kory dębu. Zmienić dietę na lekkostrawną i dużo pić aby stolec był luźny, żadnych używek,Unikać wysiłkowego wypróżniania.
Maly
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 9 kwie 2022, o 21:38

Re: Guz przy odbycie tragedia

Post autor: Maly »

Dziękuję serdecznie za odpowiedź, zaraz udam się do apteki i spróbuję sam zneutralizować przykry i wstydliwy problem. Dziękuję za pomoc
Zuzanna756

Re: Guz przy odbycie tragedia

Post autor: Zuzanna756 »

Dzień dobry! Proszę umówić się na wizytę do specjalisty w celu oceny stopnia rozwoju hemoroidów. Ta utrata krwi może być niebezpieczna dla zdrowia. Metody leczenia mogą być różne [mod]
Zuzanna756

Re: Guz przy odbycie tragedia

Post autor: Zuzanna756 »

Czy miałeś anoskopię do badań? A może miałeś inny sposób?
[mod]
MaggieODell
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 21 lip 2022, o 12:40

Re: Guz przy odbycie tragedia

Post autor: MaggieODell »

Widać, że ktoś tutaj chyba próbuje prowadzić nieudolny marketing. Zuzanna do wywalenia :/ <papa>
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post