Program dla gabinetów medycznych

Możliwość reklamowanie swoich gabinetów,reklama lekarzy,stron,blogów. Polecane szpitale,lekarze. Opinie.Ankiety licencjackie
Po akceptacji przez administratora
Lekarz Medic
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 31 lip 2019, o 11:11

Program dla gabinetów medycznych

Post autor: Lekarz Medic »

Jeżeli szukasz programu, który pomoże Ci usprawnić obsługę pacjenta, wdrożyć EDM, a co najważniejsze pozyskiwać nowych pacjentów, dzięki darmowemu systemowi rejestracji online to polecam program dla gabinetów medic.

Rejestracja trwa kilka minut, a w ramach wersji darmowej mamy w pełni funkcjonalny system do prowadzenia kalendarza wizyt zintegrowany z systemem do rejestracji online, który osadzamy na swojej stronie i nikomu nie musimy płacić za pozyskiwanych pacjentów.

W ramach wersji płatnej możemy prowadzić elektroniczną dokumentację medyczną, wystawiać e-zla bezpośrednio z aplikacji, drukować zalecania wraz z receptami. Co najlepsze uruchomić na naszej stronie Internetowe Konto Pacjenta, dzięki któremu można w znaczący sposób odciążyć obsługę pacjentów, przerzucając na nich część czynności - i będą mega zadowoleni. Pacjent może ze swojego konta przesyłać dokumentację medyczną bezpośrednio do swojej karty pacjenta. Polecam system medic.
barbarachmiel
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2022, o 09:11

Re: Program dla gabinetów medycznych

Post autor: barbarachmiel »

Dziękuję za polecenie. My w szpitalu oraz przychodni korzystamy z programu Optimed NTX, pomaga w prawidłowym przechowywaniu dokumentów, w rozliczeniach, rejestracją oraz co najważniejsze automatycznie zapisuje wprowadzone informację. Mam wgląd do historii pacjenta. Naprawdę mogę go polecić. Wiem, że zostanie z nami na dłużej. Pozdrawiam.
haniadyrda89
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2022, o 08:15

Re: Program dla gabinetów medycznych

Post autor: haniadyrda89 »

Ważna funkcją w programie Comarch Optimed NXT dedykowanego dla przychodni, lecznic czy Szpitali jest możliwość dokonywania rozliczeń z NFZ, gdyż do tej pory pochłaniało to dużo czasu. Oprogramowanie jest intuicyjne i szybkie. Testowałam już wiele podobnych programów, ale NTX zdecydowanie wygrał i zostanie ze mną na dłużej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post