Nie mam orgazmu

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
marlenaj
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 25 sty 2017, o 09:25

Nie mam orgazmu

Post autor: marlenaj »

Witam ilekroć uprawiam sex z mężem nigdy nie miałam orgazmu jak to robimy nie czuje nic żadnej przyjemności... czuje przyjemność tylko wtedy gdy jestem u góry i ociera się o niego moja muszelka...
Nie wiecie w czym tkwi problem ?
magda31
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 19 gru 2016, o 13:00

Re: Nie mam orgazmu

Post autor: magda31 »

Ale ogólnie nie czujesz przyjemności z seksu czy po prostu nie kręci Cię seks z nim? Bo jest róznica :0 Może jakoś podkręćcie atmosferę? W sensie kup wibrator ewentualnie hiszpanską muchę?
Nataliaglik
Użytkownicy
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2020, o 08:18

Re: Nie mam orgazmu

Post autor: Nataliaglik »

Witaj
Z tego co czytam podnieca cię jak stymulujesz łechtaczkę. A nie próbowałaś podczas seksu jak on wchodzi zacząć się onanizować . Wiem że to może na początku zabrzmieć dziwnie ale jak mój mąż widzi jak zaczynam się bawić łechtaczką tak sie zaczyna podniecać ze hoho. Dodatkowo ty masz seks i pobudzasz łechtaczkę dzięki temu twój orgazm jest niesamowity. Jeżeli się wstydzisz ułóż się w takiej pozycji żeby mógł się z tobą kochać i jednocześnie miał dostęp ręką do łechtaczki, weź jego rękę i zacznij pocierać. Co do sex elixir, to również słyszałam, ze pomaga innym ale sama nie miałam możliwości wypróbowania.
korcz
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 22 kwie 2020, o 08:26

Re: Nie mam orgazmu

Post autor: korcz »

Hmm Czy takie specyfiki działają?
Awatar użytkownika
dimedicus
Ekspert
Ekspert
Posty: 188
Rejestracja: 22 gru 2021, o 15:43

Re: Nie mam orgazmu

Post autor: dimedicus »

korcz pisze:
8 kwie 2022, o 09:12
Hmm Czy takie specyfiki działają?
Gdyby nie działały, nie sprzedawano by w aptece. Niejednokrotnie zalecałem i były skuteczne.
magda31
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 19 gru 2016, o 13:00

Re: Nie mam orgazmu

Post autor: magda31 »

Ale jakie? Bo wibrator to na pewno powoduje o wiele większe podniecenie i o wiele lepszą stymulację (my czasami używamy do podkręcenia atmosfery podczas gdy wstępnej, mozna używać i u niej i u niego, mąż na przykłąd lubi jak smyram mu wibratorem jajeczka :P). Co do hiszpańskiej muchy to zależy jaką sobie kupisz bo są różne. Raczej nie masz co oczekiwać,że zadzaiła na Ciebei jakaś tania hiszpańska mucha jakie czesto są na allegro za 10 zł. Natomiast polecam sex elixir ( o którym dowiedziałam się tutaj na forum). Bardzo podnieca i aktualnie jest to jeden z naszych najlepszych wynalazków.
pestor
Użytkownicy
Posty: 41
Rejestracja: 8 lis 2019, o 07:55

Re: Nie mam orgazmu

Post autor: pestor »

Nie ma przypadkiem efektów ubocznych?
magda31
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 19 gru 2016, o 13:00

Re: Nie mam orgazmu

Post autor: magda31 »

Nie zauwazyłam :) Za to chcica jest konkretna :P
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post