Problem ze stawem skokowym

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
damian8063
Użytkownicy
Posty: 6
Rejestracja: 19 kwie 2016, o 18:22

Problem ze stawem skokowym

Post autor: damian8063 »

5 tygodni temu doznałem urazu stawu skokowego. Lekarz powiedział, że to nic takiego i po 2 tygodniach będzie dobrze, a ja mam cały czas problem ze stawem. Boli w pewnym zakresie ruchu, jest lekko opuchnięty. Czy ktoś kto ma jakieś pojęcie mógłby zerknąć na zdjęcie RTG?
Załączniki
im000001.jpg
im000002.jpg
Lonika
Użytkownicy
Posty: 30
Rejestracja: 7 lis 2016, o 15:54

Re: Problem ze stawem skokowym

Post autor: Lonika »

Maz po urazie mial problem z chodzeniem przez 3 miesiace mimo ze rtg wychodzilo dobrze. lekarz kazal kupic taka orteze [mod]1 do wzmocnienia stawu i maz tak chodzil. przeszlo samo
damian8063
Użytkownicy
Posty: 6
Rejestracja: 19 kwie 2016, o 18:22

Re: Problem ze stawem skokowym

Post autor: damian8063 »

Ale u mnie jest problem ze stawem skokowym, a Twój mąż rozumiem, że miał ze stawem kolanowym?
Awatar użytkownika
dimedicus
Ekspert
Ekspert
Posty: 188
Rejestracja: 22 gru 2021, o 15:43

Re: Problem ze stawem skokowym

Post autor: dimedicus »

Jest jeszcze stan zapalny. To, że boli i będzie jeszcze długo boleć, jest w pewnym sensie normalne. Takie objawy utrzymują się do ok .3 miesięcy i z czasem powinno być lepiej . Stopa będzie "uciekać" i się podwijać. Można tu stosować miejscowe leki przeciw zapalne i p/bólowe. Dobrze jest włączyć zabiegi takie jak magnetoterapię, laseroterapia czy jonoforeza a też prądy interferencyjne Nemeca. Nie ma problemu z kupieniem ortezy na stawa skokowy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post