Zdalne monitorowanie kardiotokograficzne ciąży

Różne informacje,czasem dziwne a czasem bardzo interesujące, o badaniach medycznych
admin. med.

Zdalne monitorowanie kardiotokograficzne ciąży

Post autor: admin. med. »

Wywiad z dr n. med. Patrycją Wizińską-Sochą, twórczynią nowatorskiego rozwiązania telemedycznego do monitoringu dobrostanu płodu.

Skąd pomysł na opracowanie mobilnego KTG?

Przede wszystkim z wewnętrznej potrzeby. Znam kobiety, które zmagają się w okresie ciąży z koniecznością wykonywania licznych badań. To wiąże się z częstymi wizytami w przychodni lub szpitalu, godzinami oczekiwania na badanie, niepokojem i niepewnością. To nie jest dla nich łatwy czas, szczególnie jeśli jest to ciąża podwyższonego ryzyka. A przecież poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad sytuacją są w tym czasie kobiecie bardzo potrzebne. Przyszłemu tacie również. I tak pojawiła się myśl o opracowaniu mobilnego KTG. Wyjątkowe jest to, że wokół projektu udało się zebrać ciekawe i różnorodne osoby, wybitnych w swoich dziedzinach ekspertów. Bez ich zaangażowania i twórczej myśli opracowanie naszego urządzenia nie byłoby możliwe.
weronikabazan764
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2022, o 10:01

Re: Zdalne monitorowanie kardiotokograficzne ciąży

Post autor: weronikabazan764 »

Co raz więcej ludzi przenosi swoje życie do Internetu. Również w kwestii zdrowia, dlatego dużą popularność zyskują platformy do umawiania wizyt lekarskich. Ja korzystam [mod] Na stronie znajdziemy wielu specjalistów z całej Polski. Na wizyty możemy umawiać się online oraz stacjonarnie. Polecam.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post