Oprogramowanie dla przychodni

Rozmowy o wszystkim nie związane z tematyką forum.
GDDKiA
Użytkownicy

Oprogramowanie dla przychodni

Post autor: GDDKiA »

WItam, od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad tym w jaki sposób można usprawnić obieg informacji oraz oszczędzić zasoby w mojej placówce i znalazłem informacje o firmie [mod] dostarczającej oprogramowanie dla medycyny. Czy ktoś z was miał może styczność z tym produktem albo innym oprogramowaniem ERP?
Lekarz Medic
Użytkownicy

Re: Oprogramowanie dla przychodni

Post autor: Lekarz Medic »

Jeżeli szukasz oprogramowania do przychodni to polecam program medic, stosuje go i dzięki takim rzeczom jak system rejestracji online i internetowe konto pacjenta na prawde można usprawnic funkcjonowanie gabinetu czy przychodni.
doroteusz
Użytkownicy

Post autor: doroteusz »

Dla wygody pacjentów i personelu medycznego warto wdrożyć system e-rejestracji, która umożliwia m.in. sprawne umawianie na wizyty, zrządzanie dostępnymi terminami - pacjent lub lekarz może przełożyć/odwołać wizytę, a informacja automatycznie znajdzie się w systemie. Nowoczesny system medyczny to także mniejsza ilość papierowej dokumentacji - recepty i wyniki badań dostępne są elektronicznie, dzięki czemu pacjenci mniej czasu spędzają w kolejce i mogą skupić się na leczeniu.
wolare
Użytkownicy

Post autor: wolare »

jest firma z wrocławia co ma oprogramowanie szczegolnie dla dentystów bardzo kiepska obsługa klienta
marekjanicki98
Użytkownicy

Post autor: marekjanicki98 »

Witam, obiło mi się o uszy, że Optimed NTX się świetnie sprawdza w przychodniach. Moje koleżanki, które pracują jako rejestratorki medyczne chwaliły ten program za to, że wszystko mają teraz w jednym miejscu i nie mają już problemów z zapisywaniem wizyt. A wcześniej bardzo narzekały na panujący chaos z przekładaniem wizyt. Pozdrawiam.
Filmowiec
Użytkownicy

Post autor: Filmowiec »

U mnie też tego używają.
KonradIwan
Użytkownicy

Post autor: KonradIwan »

Nasza klinika od kilku miesięcy korzysta z Optimed NXT. Historia pacjentów jest zapisana online i nie trzeba martwić się o kopie w formie papierowej, praktycznie zrezygnowaliśmy z niej całkowicie. Jest to oprogramowanie, które ułatwia moją pracę. Nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo, ten program pomógł usprawnić nasze działania.
KacperIl
Użytkownicy

Post autor: KacperIl »

Ja korzystam w swoim gabinecie z Klinika24, mają dobry pakiet Gabinet Komfort z płatnością miesięczną z pomocą którego umawiam wizyty, mam dokumenty pod ręką, wystawiam recepty i też w razie czego mogę przeprowadzić wideokonsultacje z pacjentami.
ODPOWIEDZ