Ból nóg i drętwienie

Choroby reumatyczne, zwyrodnienia układu kostno-stawowego, stany zapalnymi tkanki łącznej, rozpoznanie, leczenie oraz zapobieganie.
calinezcka
Użytkownicy
Posty: 23
Rejestracja: 30 kwie 2016, o 12:40

Ból nóg i drętwienie

Post autor: calinezcka »

Witam, w poniedziałek na chwilkę położyłąm się spać gdy miałam już wstawać poczułąm ból stóp i ten ból przesuwał sie coraz wyżej.To taki ból jak przy zmianie pogody.Wzięłam ibuprom,trochę przeszło.Jakoś przespałam noc. Rano okropny ból,zażyłam nimesil,przeszło. Na trzeci dzień ból dużo mniejszy, aby całkiem pozbyć się dolegliwiści znów zażyłam nimesil. Wyszłam na rower,jeździłam ok godzinki.
Dzisiaj nogi praktyczni nie bolą ale martwi mnie co innego. Jak tylko bóle przeszły czuję drętwienie i taką niemoc całych nóg. Gdy w pracy na schyłki przesunęłąm cięzki karton bardzo zdrętwiały mi uda. Tak jest cały dzień.
Jaka może być tego przyczyna?
Proszę o odp.
dimedicus

Re: Ból nóg i drętwienie

Post autor: dimedicus »

Podejrzewam że są to zmiany od kręgosłupa.
calinezcka
Użytkownicy
Posty: 23
Rejestracja: 30 kwie 2016, o 12:40

Re: Ból nóg i drętwienie

Post autor: calinezcka »

Dziękuję.
calinezcka
Użytkownicy
Posty: 23
Rejestracja: 30 kwie 2016, o 12:40

Re: Ból nóg i drętwienie

Post autor: calinezcka »

Witam ponownie,
ból nóg znów dzisiaj powrócił. Napisał Pan wyżej, że to może być kręgosłup. W jaki sposób mogę się pozbyć tego bólu? Czy jakieś ćwiczenia, rehabilitacja? I jeszcze jedno pytanie: czy nimesil mogę pić przy antybiotyku Zamur?
Proszę o odp.
calinezcka
Użytkownicy
Posty: 23
Rejestracja: 30 kwie 2016, o 12:40

Re: Ból nóg i drętwienie

Post autor: calinezcka »

Albo zamiast Nimesilu zażyć Auglan? Może on mi bardziej pomoże? Tylko ten Zamur mnie blokuje. Proszę o odp.
ZBIAL
Użytkownicy
Posty: 14
Rejestracja: 10 lip 2017, o 23:22

Re: Ból nóg i drętwienie

Post autor: ZBIAL »

Pójść do neurologa lub neurochirurga.
jagomala
Użytkownicy
Posty: 62
Rejestracja: 2 sie 2017, o 18:30

Re: Ból nóg i drętwienie

Post autor: jagomala »

Tu chyba rzeczywiście najlepsza będzie wizyta u lekarza. Chociaż powiem Ci, że jak mnie męczył ból nóg, drętwienie i uczucie ciężkości, to okazało się, że mam słabe krążenie, a objawy pojawiły się, bo mam siedzącą pracę. Biorę na to tabletki maxi3vena i więcej staram się wychodzić na spacery.
GrazynaDm
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 7 cze 2022, o 09:16

Re: Ból nóg i drętwienie

Post autor: GrazynaDm »

Przy takich objawach na pewno musisz iść do lekarza nie zależnie od tego czy to jest od kręgosłupa czy od krążenia. Każda z tych spraw nie powinna być bagatelizowana. O niewydolności krążenia znajdziesz więcej tutaj [mod]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post