Zaburzenia erekcji od wielu lat

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
dykcio
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2022, o 12:45

Zaburzenia erekcji od wielu lat

Post autor: dykcio »

Witam. Piszę z ogromną prośbą do wszystkich o pomoc. Może znajdzie się tutaj tez lekarz, który chciałby się wypowiedzieć.
Mam zaburzenia erekcji, które uniemożliwiają odbywanie jakichkolwiek stosunków. Penis osiąga najczęściej połowiczny wzwód, który bardzo szybko opada zwłaszcza przy zmianie pozycji ciała np. jak wstanę z krzesła i przeniosę się na łóżko itp. Zaburzenia występują u mnie odkąd pamiętam. Pamiętam, że zaburzenia występowały nawet w gimnazjum/liceum, gdy byłem bardzo młody, ale nie wiedziałem co z tym zrobić z powodu strachu, niewiedzy czy braku środków na lekarzy. Obecnie mam 25 lat i problem nadal występuje. Do tego wszystkiego dochodzi bardzo duży stres i strach przed jakimkolwiek stosunkiem, gdyż zakładam, że na pewno się nie uda skoro od tylu lat mam problemy. Nadmienię, że nie choruję na żadną zdiagnozowaną chorobę a podstawowe badania krwi, cukru mam w normie. Problem jest o tyle duży, że miewam problemy także z masturbacją, a poranne wzwody praktycznie nie występują i nie występowały bądź były niepełne. Konsultowałem to z lekarzem urologiem niestety jedyne co wykonał to badanie USG, które było poprawne i zapisał sildenafil, który nie pomógł. Często odczuwam coś takiego, że w trakcie próby wzwodu nic nie zatrzymuje napływającej krwi do członka. Najczęściej po masturbacji i wytrysku penis w kilka sekund wraca do normalnych rozmiarów tak jakby krew odpływała z niego natychmiastowo.

Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją tak wieloletnich zaburzeń w tak młodym wieku?
Poszukuję pomocy i opinii osób, które może zmagały bądź zmagają się z bardzo podobną sytuacją.
Jest to dla mnie ogromnie ważne, gdyż psychicznie czuję się wykończony. Obawiam się samotności i braku możliwości normalnego funkcjonowania i życia.
Może jest jakiś lekarz, który podjąłby się próby rozwiązania mojego problemu ? Oczywiście nie za darmo.
Obecnie zaczynam terapię seksuologiczną ze specjalistą i planuję ponownie wybrać się do lekarza specjalisty urologii bądź andrologii. Do jakiego specjalisty najlepiej udać się z takim problemem ?
Gdyby ktoś chciał porozmawiać na priv to proszę o kontakt. Może ktoś potrzebuje pomocy jak ja, a może komuś udało znaleźć się rozwiązanie lub jakiś trop.
Pozdrawiam
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Zaburzenia erekcji od wielu lat

Post autor: amir »

Mam podobnie.Zastanawiałem się nad jakimś środkiem zawierającym w sobie L argininę. Czy takie suplementy mogą coś pomóc?
entek
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 13 wrz 2017, o 09:14

Re: Zaburzenia erekcji od wielu lat

Post autor: entek »

Od dawna już jest wiadome, że L arginina ma bardzo pozytywny wpływ na stan erekcji oraz na libido. Wiadomo, że nie jest w stanie wyleczyć poważnych chorób jednak w większości przypadków kiedy zaburzenia erekcji są jedynie chwilowe to pomaga. Suplementów jest masa. Polecam ze swojej strony Vuaneb, no ewentualnie cum on.Poprawiają libido, człowiek czuje się bardziej zregenerowany. Nie polecam braveranu. Moim zdaniem działanie bardzo słabe i w sumie to jeden wielki marketing.
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Zaburzenia erekcji od wielu lat

Post autor: amir »

Ile można ich maksymalnie brać?
entek
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 13 wrz 2017, o 09:14

Re: Zaburzenia erekcji od wielu lat

Post autor: entek »

Cum on bierze sie dziennie jedna albo dwie tabletki, musisz w sumie sam wybrać sobie ile możesz tego brać. W przypadku Viamena to działanie jest podobne do viagry tak wiec bierzesz tabletkę raz przed seksem. W sumie o ziołowy środek tak wie efektów niepożądanych mieć nie będzie ale tani nie jest tak więc nie wiem czy warto jest kupować sobie te tabletki codziennie :P
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Zaburzenia erekcji od wielu lat

Post autor: amir »

Zastanawiałem się nad kupnem sobie jeszcze tribulum. Czy łączenie takiego tribulum i na przykład cum on będzie ok?
entek
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 13 wrz 2017, o 09:14

Re: Zaburzenia erekcji od wielu lat

Post autor: entek »

Moim zdaniem jak najbardziej. Chociaż na początku wypróbowałbym na Twoim miejscu jeden z tych suplementów i zobaczył jak na Ciebie działa. Jak podziała to super, nie będziesz musiał wprowadzać drugiego. Jeśli działanie będzie słabe to spróbuj dwóch.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post