Penilarge

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Awatar użytkownika
waldi
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 1 mar 2016, o 07:08

Penilarge

Post autor: waldi »

Zastanawiam sie nad kupnem tych własnie tabletek. Czy ktos może napisać mi czy rzeczywiście mają działanie powiekszające penisa?
entek
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 13 wrz 2017, o 09:14

Re: Penilarge

Post autor: entek »

Ile masz we wzwodzie? Bo może nie jest tak źle aby potrzebne miało być powiekszanie. Zbyt duży penis wcale również nie jest taki dobry bo może powodować ból u partnerki.Co do wspomniaych tabletek to trzeba sobie uświadomić, że na kazdego działaja inaczej, jednak są to jedne z niewielu tabletek ( jeśli nie jedyne) tabletki, które działają i których skuteczność na erekcję i powiekszanie penisa jest udowodniona.
nicor
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 19 lut 2016, o 07:37

Re: Penilarge

Post autor: nicor »

U mnie wygląda to tak, że w stanie erekcji mam 11 cm, w zwisie 5 cm. Bardzo mało :( Nie jestem w stanie podejść do seksu bo wstydzę się co mogłoby o mnie dziewczyna pomyśleć. Bo nawet grubość nie jest dobra. Ile mniej wiecęj można uzyskać powiekszeia przy pomocy penilarge?
entek
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 13 wrz 2017, o 09:14

Re: Penilarge

Post autor: entek »

Tak jak tutaj pisałem wszystko jest indywidualne. I powiększenie może być większe u jednej osoby u innej mniejsze. Duże znacznie ma tutaj rówineż regularność przyjmowania tabletek. Tabletki dają dobre działanie jedynie jeśli bierze się je regularnie i przez dłuższy czas, bo jeśli będziesz brał w kratkę to nie licz na to,ze bedzie ich dobra efektywność. Ale z tego co czytałem to powiekszenie jest średnio o 3 cm w długości. W obwodzie jakieś 2 cm.
Awatar użytkownika
waldi
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 1 mar 2016, o 07:08

Re: Penilarge

Post autor: waldi »

Jeszcze się dopytam. Ile musi trwać kuracja?
entek
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 13 wrz 2017, o 09:14

Re: Penilarge

Post autor: entek »

Minimum 2-3 miesiące. Nie należy również sie załamywać jeśli nie ma efektów w pierwszym miesiącu. Pojawiaja sie dopiero w trzecim
przemek1001
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 6 paź 2022, o 13:18

Re: Penilarge

Post autor: przemek1001 »

ja brałem tabletki maxorman i rzeczywiscie powiekszyły penisa
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post