Problem z przedwczesnym wytryskiem jakie środki?

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
osrowski
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 28 cze 2022, o 07:00

Problem z przedwczesnym wytryskiem jakie środki?

Post autor: osrowski »

Dzień dobry, mam problem ze zbyt wczesnym wytryskiem. Mój średni czas podczas stosunku lub masturbacji to 1min, 20-30sec. Beze problemu stosuję metodę start-stop do 10 razy jednak jej efekt po przerwaniu stosunku na około 10 sec. daje możliwośc maks 30 sec penetracji, co jest dosyc irytujace. Do tego jest problem zbyt małego penisa wymiary 13,5 po dociśnięciu linijki do kości łonowej 14,5cm długości, a obwód około 12,5-13cm mierzony na środku niby miesci się w sredniej ale miałem juz 4 partnerki i zawsze jest luzno w sensie ze penis nie wypełnia dobrze pochwy...
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Problem z przedwczesnym wytryskiem jakie środki?

Post autor: amir »

Nie zawsze ćwiczenia pomagaja. Poza tym takie przerywanie stosunku nie jest niczym przyjemnym (przynajmniej dla mnie nie było). Pomaga trochę gumka, jednak nie zawsze i jednak moim zdaniem przyjemniej jest bez niej. U mnie sprawdziły się chusteczki orgasm control. Sa nasaczone takim znieczulaczem. używasz przed stosunkiem, smarujesz nim członka i dziżęki temu masz większą kontrolę. Tylko musisz odczekać jakieś 5 minut.
osrowski
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 28 cze 2022, o 07:00

Re: Problem z przedwczesnym wytryskiem jakie środki?

Post autor: osrowski »

Wydaje mi się, ze słyszałem o tych chusteczkach, aczkolwiek nie widziałem ich jeszcze w sklepach. Ile mniej więcej można wydłużyć nimi wytrysk?
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Problem z przedwczesnym wytryskiem jakie środki?

Post autor: amir »

Bo nie znajdziesz.Zamawia sie je w sklepach w sieci, sam ostatnio upolowałem dużą paczke w całkiem dobrej cenie na allegro. Sam potrafiłem generalnie skończyć w ilka ruchów jak byłem bardzo podniecony, aktualnie moge i kilkanaście minut.
pestor
Użytkownicy
Posty: 41
Rejestracja: 8 lis 2019, o 07:55

Orgasm Control Spray 15ml - doraźny spray przedłużający stosunek

Post autor: pestor »

A co sadzisz jeszcze o tym sprayu?
forum-medyczne.jpg
forum-medyczne.jpg (64.34 KiB) Przejrzano 3206 razy
Awatar użytkownika
waldi
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 1 mar 2016, o 07:08

Re: Problem z przedwczesnym wytryskiem jakie środki?

Post autor: waldi »

Mamy ten spray. I jest spoko. Wcześniej używalismy chusteczek ale wychodziły trochę drogo jak się je kupowało regularnie. Spray jest jednak o wiele tańszy. Dobrze jest wypróbować sobie i jedno i drugie!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post