Naturalne sposoby na powiększenie piersi

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
Nataliaglik
Użytkownicy
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2020, o 08:18

Naturalne sposoby na powiększenie piersi

Post autor: Nataliaglik »

Czy orientujecie się może czy są jakieś naturalne sposoby na to aby powiększyć biust? Niestety ale mam bardzo duże kompleksy na tym punkcie. Mam rozmiar A. Dosłownie nic tam niema. Jednoczesnie nie mam za bardzo pieniędzy na to aby pozwolić sobie na operację. Czy znacie może jakieś dobre środki, które mogłyby pomóc> Czy tabletki albo kremy mogą zadziałać?
ailana
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 141
Rejestracja: 15 lis 2016, o 12:48

Re: Naturalne sposoby na powiększenie piersi

Post autor: ailana »

Nawet się nie zastanawiaj tutaj nad opereacją.Sama możesz sobie poszukać w google jakie są efekty niepożądane takiego zabiegu i czasami są bardzo nieprzyjemne. Jestem zdania,że lepiej jest już zainteresować się czymś o wiele mniej inwazyjnym . Jeśli chodzi o tabletki to tak , brałam i jestem zadowolona. W moim przypadku efekt był bardzo dobry.Wprawdzie nie powiększysz tym biustu o 3 rozmiary tak jak w przypadku operacji ale o 1 spokojnie. Przyjmowałam tabletki Perfect Bust. Jest to kuracja na 3 miesiące.Bardzo ważna aby brać je codziennie regularnie bo jeśli nie bierzesz w taki sposób to nie będzie efektu.
Nataliaglik
Użytkownicy
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2020, o 08:18

Re: Naturalne sposoby na powiększenie piersi

Post autor: Nataliaglik »

Dziękuję za odpowiedż.Słyszałam o tabletkach, wiele dziewczyn się w sumie pozytywnie wypowiada tak więc może sprobuję. Gdzie mozńa je zamówić? Czy mogę znaleźć w stacjonarnych aptekach?
ailana
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 141
Rejestracja: 15 lis 2016, o 12:48

Re: Naturalne sposoby na powiększenie piersi

Post autor: ailana »

Ja zamawiałam tabletki przez internet. Nie wiem szczerze powiedziawszy czy dostaniesz je w aptekach bo raczej się tym nie interesowałam. Znacznie wygodniejsze było dla mnie zamówienie przez internet. Kupowałam tutaj: [mod] ale z tego co widziałam to są w bardzo wielu sklepach tak więc dobrze by było jakbyś porównała sobie ceny w poszczególnych i dopiero wtedy dla siebie zamówiła. Kuracja trwa 3 miesiące Po 1 miesiącu nie widzisz efektów. Pojawiają się dopiero tak w 2 miesiącu a pełne powiększenie widać po 3 , bardzo ważne jest aby brać to regularnie. Bo wtedy dopiero widać efekt !
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post