Bół górnej częsci piety podczas chodzenia.

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
koxmaster
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2022, o 16:55

Bół górnej częsci piety podczas chodzenia.

Post autor: koxmaster »

Witam. Od jakiegos roku mam problem z chodzeniem. Głownie problem występuje w prawej stopie. Podczas chodzenia mam uczucie jakby tylna górna część pięty cały czas ocierała i podrażniała moją pięte. W lewej stopie też występuje ten problem ale nie az w takim stopniu. Problem występuje tylko gdy noszę buty. Zrobiłem zdjęcia RTG na których nic nie wykazało zmian kostnych stopy. Później byłem u ortopedy i wyszło mu ze mam lekkie zapalenie ścięgna Achillesa. Ostatnio byłem u fizjoterapeuty i swierdził na podstawie zdjęc RTG ze niby ze stopami wszystko OK, ale nie podoba mu się stopa ze taka jakby była nadbudowana na dole ta część pięty. Zrobił masaż i szukał punktów spustowych czy jakos tak na ciele od których mógłby sie brac ten problem, następnie na tych piętach zrobił terapie falą uderzeniową i zalecił rozciąganie mięsni ( Ćwiczenia) na następne 3 miesiące i zobaczymy co to da. Ostatnio miałem też problem z łydkami. Strasznie się napinały głownie wieczorem i troche to bolalo. Próbowałem juz z 50 par butów i w 1 jest wiekszy problem a w drugich mniejszy z ta obcierająca pięta. Co dziwne buty które były dla mnie mega wygodne 2-3 lata temu, to teraz gdy w nich chodzę mam to uczucie obierania w nich głownie prawej stopy. Czasem jest tak ze jakby ten dyskonfort ustępuje i pare godzin jest OK. Nie mam juz pomysłów co to może być. Myśle zrobić pare zabiegów fali uderzeniowej i jeżeli jest to jakies zwapnienie na kości to powinno przyniesc jakies efekt. Jest jeszcze problem że podczas stania w 1 miejscu bolą mnie stopy od spodu. Mam 31 lat, mężczyzna.Proszę o pomoc.
Załączniki
20220805_104439_hdr.jpg
20220805_104425.jpg
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post