Mąż ma problemy z erekcją

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
magda31
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 19 gru 2016, o 13:00

Mąż ma problemy z erekcją

Post autor: magda31 »

Mój mąż ma od jakiegos czasu problemy z erekcja. Zastanawiam się co robic. Zrobił sobie badania, na które go namowiłam. I wszystko wychodzi z nich,że jest ok ( badania hormonalne i ogólne). Namawiam go na wizyte do lekarza ale nie chce się wybrac.Mówi generalnie,ze się wstydzi. I unika tematu. Współzycia rownież. Co robic?
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Mąż ma problemy z erekcją

Post autor: amir »

Moze tabletki? Na przykląd takie z l argininą? Takie sytuacje sę zdarzają. Byc moze jest to jedynie chwilówe i facet potrzebuje niewielkiej pomocy. Kup cum on, mój również brał jakiś czas temu i naprwdę mu pomogły.
magda31
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 19 gru 2016, o 13:00

Re: Mąż ma problemy z erekcją

Post autor: magda31 »

Są bez recepty rozumiem? Bo sama raczej się po receptę do lekarza nie wybiore :P A i jeszcze jedno. Jak mam mu to zasugerowac?
entek
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 13 wrz 2017, o 09:14

Re: Mąż ma problemy z erekcją

Post autor: entek »

Po prostu daj mu tabletki i powiedz aby spróowaćł.Myśle,ze dla faceta bdzie to o wiele łatwiejsze do przełknięcia niż wybranie się do lekarza. Powinien spróbowć bo tabletki maja dobry skład, poza tym cum on jest z tego co wiem bardzo czesto zlecane przez urologów jak ma sie tego typu problemy.Zamówisz w sklepach online.
natalerzu
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2022, o 12:15

Re: Mąż ma problemy z erekcją

Post autor: natalerzu »

jak odmawia daj mu taki preparat na popęd - prosent 600 powinno go ruszyć również erekcje
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post