Prawidłowy rozmiar penisa

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
pawel65465
Użytkownicy
Posty: 13
Rejestracja: 5 lut 2017, o 08:57

Prawidłowy rozmiar penisa

Post autor: pawel65465 »

Witam, mam 21 lat jestem 3 miesiące po zabiegu obrzezania ponieważ byłem chory na stulejkę wrodzoną, teraz interesuje mnie natomiast to czy mój penis ma prawidłowy wymiar. Proszę tutaj o szczerą opinię, nie liczę na pocieszenie. Pod koniec jeśli można napiszę jeszcze parę pytań. Wymiary penisa w stanie spoczynku to około 8-8,5cm w długości i 11-11,5 w obwodzie, natomiast w stanie erekcji jest to 12,5-13cm długości oraz 13,5-14 obwodu. Nie wiem czy jest to prawidłowy rozmiar bo uważam że on jest zbyt mały i podczas zbliżenia z kobietą mogę się tylko ośmieszyć. Do tego podczas masturbacji ciężko jest mi wytrzymać dłużej niż 5minut, ale po chwili znowu nachodzi mi ochota i wtedy mogę wytrzymać trochę więcej.

Przesyłam parę zdjęć dla porównania :
W spoczynku:

Kod: Zaznacz cały

imgur.com/8Ae5JZe
imgur.com/NxOuMsY
imgur.com/vWAZZgf
W wzwodzie:

Kod: Zaznacz cały

imgur.com/nIsN0yI
imgur.com/57WHNde
imgur.com/JlmHCxp
imgur.com/uJnbzO4
imgur.com/1qqBH1d
Pytania jakie mnie nurtują to:
1. Czy wielkość mojego penisa jest prawidłowa i czy jestem w stanie zadowolić swoją kobietę?
2. Czy istnieje jakaś możliwość powiększenia penisa?
3. Co zrobić by wytrzymać dłużej niż te 5minut i opóźnić orgazm?
4. Jakich prezerwatyw użyć aby się nie zsuwały i były dopasowane?
dimedicus

Re: Prawidłowy rozmiar penisa

Post autor: dimedicus »

ad 1. tak
ad 2. zabiegowo
ad 3. To nie od tego zależy, proszę pamiętać że stosunek trwa kilka minut a to są tylko ruchy frakcyjne, a seks to nie tylko sam fizyczny stosunek, ważne jest tzw gra wstępna i co ważne zachowanie po samym stosunku, które często bywa ważniejsze.U mężczyzn po stosunku już następuje odprężenie a u kobiety to trwa trochę czasu po i to jest ważne.Większość mężczyzn ze skończeniem pozostawia partnerkę,odwraca się tyłem a tu trzeba jeszcze poświęcić czasu partnerce.
Techniki seksu trzeba się nauczyć a metod jest wiele.
ad 4.Może to pomoże w ocenie
Obwód penisa i odpowiadające mu rozmiary prezerwatyw:
9,5-10 cm – prezerwatywa 47 mm
10-11 cm – prezerwatywa 49 mm (Pasante Trim, Mates Conform)
11-11,5 cm – prezerwatywa 53 mm (SKYN Original, SKYN Extra Nawilżone)
11,5-12 cm – prezerwatywa 57 mm (Durex Elite, Durex Extra Safe, Durex Pleasuremax)
12-13 cm – prezerwatywa 60 mm (Pasante King Size)
13-14 cm – prezerwatywa 64 mm
14-15 cm – prezerwatywa 69 mm (Pasante Super King)

Najpopularniejsze i najczęściej wybierane są prezerwatywy 53-57 mm. Milimetry oznaczają szerokość prezerwatywy.

Prezerwatywy produkowane są przez różne firmy, dlatego podane rozmiary mogą nieznacznie różnić się od informacji podanych na opakowaniu.

Często też prezerwatywy oznaczane są rozmiarami: L (długość penisa wynosi około 18 cm), M (długość wynosi około 14 cm) i S (długość około 12,5 cm). Trudno jest uzyskać dokładny rozmiar penisa, ponieważ jego kształt nie sprzyja pomiarom. Dla pewności lepiej wybrać nieco większy rozmiar prezerwatywy.
terra31
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2020, o 11:45

Re: Prawidłowy rozmiar penisa

Post autor: terra31 »

nie jesteś sam ja miałem 11cm długości i 10cm w obwodzie mierząc miarką krawiecką i to w stanie erekcji też od zawsze był to dla mnie krępujący problem. Przełom nastąpił pewnego dnia gdy dziewczyna z którą sie spotykałem od kilku miesięcy powiedziała że jestem facetem który ma najmniejszy członek ze wszystkich z którymi się spotykała. po tym co usłyszałem rozstaliśmy sie i nie chciałem jej więcej widzieć. Postanowiłem coś z tym zrobić najpierw próbowałem pompek z sex shopów rezultat był znikomy i krótkotrwały. Później spróbowałem tabletek z aukcji tutaj zupełnie zero efektu dopiero gdy poczytałem na forach że jedyne które działają tabletki to te z USA zacząłem szukać. W Polsce z tych najlepszych znalazłęm jedynie Maxorman i sądzę że dobrze trafiłem po 3 miesiącach regularnego brania z reżimem punktualności powiększyłem mojego członka do prawie 14cm a w obwodzie mierząc ta samą miarką osiągnąłem 12cm.
kerbals
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 27 sie 2020, o 13:51

Re: Prawidłowy rozmiar penisa

Post autor: kerbals »

dzięki maxorman działa wcześniej stosowałem różne kremy i nic to nie dało
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Prawidłowy rozmiar penisa

Post autor: amir »

No wlaśnie mnie każdy w sieci przekonuej, że liczy się nie wielkość członka ale umiejętności ale nie wydaje mi się tak do konca. Wystarczy sobie wejść na typowe forum kobiece i poczytać sobie co tam laski opisuja.Dla nich jednak wielkość penisa ma znaczenie.
Sam próbowałem cwiczeń oraz pompki i nie działało. Jakie tabletki polecicie Nie wierzę trochę w ich działanie ale chciałbym wypróbować.
entek
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 13 wrz 2017, o 09:14

Re: Prawidłowy rozmiar penisa

Post autor: entek »

To jak zadziałają zależy w głównej mierze od tabletek. Bo jedne nie będa działały ale drugie już tak Nie masz co liczyć, że podziała na przykład jakieś tanie badziewie zamówione z allegro ale jak kupisz sobie już tabletki droższe o dobrym składzie to powinny Ci powiększyś członka o te 2 czy może nawet 3 cm. Kup sobie penilarge. Najlepiej cała serię.
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Prawidłowy rozmiar penisa

Post autor: amir »

Ale penilarge tabletki czy penilarge żel? Bo czytam sobie i jest tego sporo. Tak na marginesie to sam brałeś może?
entek
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 13 wrz 2017, o 09:14

Re: Prawidłowy rozmiar penisa

Post autor: entek »

Tak, bo bym o nich nie pisał. niestety ale wcześniej sfrajerzyłem i kupiłem sobie jakieś tanie gówno z allegro i to był błąd bo coś takiego nie podziałało i tylko straciłem na tym sporo kaski. Potem dopiero doczytałem i kupiłem sobie już porządne penilarge. I te podziałały ale musisz wiedzieć,ze trzeba tutaj brać całą serią. Czyli nie wystarczy jak będziesz brał dwa tygodnie ale musisz brać minimum 2 miesiące Po pierwszym miesiącu zobaczysz pierwsze efekty ale cały najlepszy efekt był właśnie po 3. Ale co będe pisał. Na każdego działa to inaczej tak więc trzeba sobie samemu zobaczyć.
natalerzu
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2022, o 12:15

Re: Prawidłowy rozmiar penisa

Post autor: natalerzu »

jestem w szoku myślałem że to ściema ale wspomniany Maxorman naprawdę powiększył mi członka !
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post