Penis complete opinie

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
pestor
Użytkownicy
Posty: 41
Rejestracja: 8 lis 2019, o 07:55

Penis complete opinie

Post autor: pestor »

Tabletki penis complete. Ktoś z tutaj obecnych panów przyjmował te tabletki? Rzeczywiście mozna nimi powiekszyć penisa czy to złudne nadzieje?
nicor
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 19 lut 2016, o 07:37

Re: Penis complete opinie

Post autor: nicor »

Dużo zależy od osoby jaka przyjmuje tabletki. Bo jedna zareaguje na taki środek o wiele lepiej i zauwazy u siebie powiekszenie, druga już niestety nie. Sam kupiłem pierwsze tabletki pod wpływem emocji. NIe były drogie, jakieś z allegro ale skusiły mnie po prostu dobre opinie sprzedawcy. Zawiodłem sie ponieważ powiekszenia penisa zero, dodatkowo miałem po nich zgagę.Potem miałem pewna przerwę i dopiero zamówiłem sobie penis complete. Te były już droższe. Okazały się,że te działają na powiększanie, poprawiają potencję. Powiększenie penisa jakie mozna zaobserwowć wynosi od 0,5 cm do 1cm.Dodam,że brałem 3 miesiące i w tym czasie udało mi się powiekszyć o prawie 2,5 cm. Nie wiem czy aktualnie jest jakaś inna lepsza metoda powiększania.
pestor
Użytkownicy
Posty: 41
Rejestracja: 8 lis 2019, o 07:55

Re: Penis complete opinie

Post autor: pestor »

Ponoć jeszcze można wybrać się na powiększanie kwasem hialuronowym ale osobiście nie jestem do tego przekonany
nicor
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 19 lut 2016, o 07:37

Re: Penis complete opinie

Post autor: nicor »

Dać sobie ostrzyknąć penisa? Daj sobie spokój. W życiu bym się na coś takiego nie wybrał. Piszę tutaj o skutecznych nieinwazyjnych metodach powiększenia penisa.
przemek1001
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 6 paź 2022, o 13:18

Re: Penis complete opinie

Post autor: przemek1001 »

ja kombinowałem z róznymi sposobami aby powiększyć członka a mam naprawdę małego we wzwodzie 12cm do tego jest bardzo chudy. Brałem różne tabletki z allegro i nic zero efektów. Stosowałem popmki, expandery i słabo coś tam było ale krótko. Dopiero po tabletkach Maxorman realnie uzyskałem jakiekolwiek efekty. Penis jest większy po zmierzeniu o 2cm czyli (14cm) w moim przypadku to juz sukces i optycznie grubszy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post