Problem z nogą nie wiem co mam robić

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
iwonan419
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 6 wrz 2022, o 22:02

Problem z nogą nie wiem co mam robić

Post autor: iwonan419 »

Witam,
W tamtym roku na lewej nodze nad kostka ugryzł mnie jakiś robak. Noga spuchła i u lekarza rodzinnego dostałam antybiotyk i lek na alergie. Niestety to nie pomogło. Opuchlizna ustąpiła ale zaczerwienienie zostało. Robiłam USG Doppler i wyszło zapalenie tkanki mięśniowej. Jestem osoba otyłą, mam cukrzyce 2 stopnia, żylaki tez mam. Chirurg kazał smarować Hydrokortyzonem a Dermatolog stwierdził że to żyły. Dostałam lek Vessel duo i maść keladerm. Noga jest zimna i zaczerwieniona oraz pobolewa. Nie wiem czy ja mam racje, że jest to powikłanie po ugryzieniu robaka czy dermatolog ma racje, że leczenie będzie długie i nie wiadomo jak to się skończy. Wcześniej miałam też opuchlizny po ukąszeniach ale dostawałam zastrzyk i przechodziło. Teraz naprawdę nie wiem do jakiego lekarza mam iść i co właściwie mi dolega.
Pozdrawiam
Amelia54

Re: Problem z nogą nie wiem co mam robić

Post autor: Amelia54 »

Wow, to straszne, że lekarze nie mogą ci pomóc. Może jakaś infekcja? Czy zrobiłeś badania krwi?
MaggieODell
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 21 lip 2022, o 12:40

Re: Problem z nogą nie wiem co mam robić

Post autor: MaggieODell »

Może faktycznie problem leży w żyłach tak jak mówi dermatolog :( jeżeli jesteś osobą otyłą, to może czas się z tym zmierzyć, wziąć się za siebie i zacząć jakoś się odchudzać ? delikatnie, powoli, systematycznie tracić wagę. Nie na hurra, bo dostaniesz efektu jojo i na tym się skończy. Co do żył, to pomyśl też o czyms takim jak osteopata [mod] Juz któryś raz się zetknęłam z tym tematem. Poczytaj może i Tobie sie przyda .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post