Zdiagnozowanie choroby wenerycznej ? Lekarze obecnie nie pomogli.

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
bogtom982
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2022, o 13:27

Zdiagnozowanie choroby wenerycznej ? Lekarze obecnie nie pomogli.

Post autor: bogtom982 »

Dzień dobry,
Poszukuje specjalisty który pomógłby zdiagnozować nasza chorobę. Dotychczasowym lekarzom nie udało się zdiagnozować choroby, uważają że są to subiektywne odczucia. Przemawiałoby to do mnie, gdyby jednak moje objawy nie przeszły na moja partnerkę dlatego uważam, że to jest efekt choroby. Próbowałem wywnioskować od kiedy nastąpiły pierwsze objawy które wcześniej nie wzbudziły moich podejrzeń nastąpiły to czas 3 może 3,5 roku. Partnerka zaczęła odczuwać podobne objawy 1-2 mc .
Spotykam się od sierpnia 2019, współżyjemy od grudnia 2022
Wypisuje wszystkie dolegliwości / objawy chociaż mogą nie być związane z główną chorobą.
Nie oczekuję darmowej porady , jeżeli będzie trzeba przyjedziemy na konsultacje.
Objawy jakie zaobserwowaliśmy:
1) Spadek libido do 1 / 10 – Praktycznie całkowity brak pociągu seksualnego , żadnych odczuć z ciała które sugerują stan podniecenia seksualnego.
2) Spadek 2 /10 odczuwania przyjemności podczas stosunku
3) Ból podczas stosunku na żołędziu jak i w okolicach łechtaczki.
4) Znaczne zmniejszenie wydzieliny z pochwy powodującej nawilżenie, podobnie z wydzielina z prącia praktycznie jej brak wcześniej było znacznie więcej
5) Podczas używania prezerwatywy lateksowa jak i nie lateksowej - pieczenie na żołędziu , pieczenie podczas wytrysku – nie zawsze , ale często.
6) Dyskomfort / pieczenie / ból ciężko to opisać w ciągu dnia na u mnie na żołędziu u partnerki blisko łechtaczki
7) Przedyskutowaliśmy ze podczas stosunku przestajemy się koncentrować na przyjemności / seksie tylko dekoncentrujemy się zmieniamy myślenie … jesteśmy zgodni i pewni ze wcześniej tak nie było.
8) Problemy z pamięcią – szybsze zapominanie, błądzenie myślami, przeinaczanie tego co się słyszało.

Partnerka 32 lata:
Ból w okolicy woreczka robaczkowego – Było robione USG 11.2022 lekarz nie stwierdził, żadnych nieprawidłowości.
Wypadanie włosów
Bardziej łamliwe paznokcie.
Ja 35lat:
Po stosunku widać delikatne kropki na żołędziu oraz zaczerwienienie. Które znikają po jednym do dwóch dni.
Skóra pod napletkiem mam wrażenie ciągle wyschnięta wręcz sucha .
Szybsze zmęczenie , pocenie się – odczucia szybciej bijącego serca.
Lekarze u których już odwiedziłem:
Dermatolog – wymazy
Urolog – badania chorób wenerycznych , usg moszny
Androlog – badania na cukier , inne
Hematolog – morfologia krwi pełna
Badania jakie Ja miałem wykonywane dotychczas (wyniki badań mogę przedstawić na konsultacji dosłać / na e-mail):
Badania na choroby przenoszone drogą płciową nic nie wykazały.
Posiew z moczu
Posiew wymazu spod napletka : Citrobacter koseri , Enterococcus faecalis (badanie powtarzane po wyleczeniu i raz jedna bakteria później druga)
Wymaz z cewki moczowej : w kierunku Neisseria gonorrhoeae (91.821/831)
Wykrywanie DNA Chlamydia trachomatis metodą Real Time-PCR (S79) (Wymaz z cewki moczowej)
Test kiłowy - przesiewowy (WR) niereaktywny - metoda CMIA, analizator ALINITY i, firma Abbott
HIV - wirus HIV test przesiewowy (p/c anty-HIV 1/2, antygen p24) - metoda CMIA, analizator ALINITY i, firma Abbott
Wirus Hiv Ag/Ab (combo)
HBs - antygen HBs (WZW typu B) (V39) - mtoda CMIA, analizator ALINITY i, firma Abbott
HCV - p/c przeciw HCV (WZW typu C) (V48) - metoda CMIA, analizator ALINITY i, firma Abbott
Giardia lamblia IgM i IgG w surowicy, met IIF
Test obciążenia glukozą
Lipidogram (CHOL, HDL, nie-HDL, LDL, TG)
LH, Testosteron / Testosteron wolny
Kiła (Treponema pallidum), przeciwciała IgG/IgM
Wirus zapalenia wątroby typ B i C
Herpes simplex virus (HSV)

Serdecznie dziękuję za pomoc, ewentualne polecenie specjalisty który byłby wstanie rozwiązać nasz problem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post