Brzydkie zapachy

Rozpoznawanie, profilaktyka i leczenie chorób wewnętrznych, choroby wieku starszego, choroby zakaźne, układu oddechowego, diabetologia, alergie.
guanka
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2022, o 13:39

Brzydkie zapachy

Post autor: guanka »

Dzień dobry,

mam dość wstydliwe pytanie, ale niestety problem istnieje już od ponad kilku lat i nie umiem sobie sama z nim poradzić. A mianowicie chodzi o brzydki zapach z wszystkich otworów - z ust, z pochwy, z odbytu, a czasem nawet wydychane powietrze przez nos. Zapach jest o tyle nieprzyjemny że często przypomina zapach odchodów, z ust często przyjmuje dodatkowo zapach czegoś chemicznego - jak guma.
Wykonałam pakiet badań z krwi - próby wątrobowe, cukier, CRP, OB, tarczyca, morfologia - wszystko w normie. Podobnie sód, potas, magnez i żelazo również w normie. Badanie ginekologiczne również nie wykazuje patologii.
Moim podejrzeniem złych zapachów wewnątrz ciała było nieprawidłowa flora bakteryjna - przez okres 3 miesięcy jadłam prebiotyki, dieta też była oparta na nabiale i kiszonkach lecz niestety nie przyniosło to żadnej poprawy. Przegląd stomatologiczny również w normie - nie ma żadnych problemów od tej strony.
Przez wstydliwy problem, myję się w moim odczuciu zbyt często - nieraz 3-4 razy dziennie, lecz zapach jest uciążliwy. Po umyciu ustępuje na góra 5 min, po tym czasie znów jest wyczuwalny.
Prócz brzydkich zapachów zauważam u siebie jeszcze brak energii (apatia), senność, częste bóle głowy, bóle brzucha przed oddaniem stolca, samoistne siniaki, suchość w ustach (nawet bezpośrednio po nawodnieniu). Żyje również w wysokim stresie przez ostatnie kilka miesięcy, gdzie wydaje mi się że objawy w postaci brzydkich zapachów zostały nasilone.
Proszę o pomoc, gdzie mogłabym się udać i jaki lekarz mógłby mi pomóc. Obecnie mam umówioną wizytę do laryngologa.
MaggieODell
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 21 lip 2022, o 12:40

Re: Brzydkie zapachy

Post autor: MaggieODell »

Ojejku.... mega współczuję. Hmmm jak z buzi, to wtedy bym powiedziała, ze to helicobacter. Bardzo dziwna sprawa. Może być też jeszcze kandydoza, problem z jelitem grubym. Kurcze masakra :(
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post