Przedwczesny wytrysk

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
ant
Użytkownicy
Posty: 31
Rejestracja: 22 maja 2019, o 09:06

Przedwczesny wytrysk

Post autor: ant »

Panowie znacie jakieś sposoby na przedwczesny wytrysk? Niestety ale gumy średnio pomagają
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: amir »

Chusteczki orgasm control. Są nasączone substancja lekko znieczulającą członka tak więc nie będzie tak bardzo pobudliwy. Ewentualnie po prostu masturbacja przed ;)
ant
Użytkownicy
Posty: 31
Rejestracja: 22 maja 2019, o 09:06

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: ant »

Masturbacja przed pomaga ale ten drugi stosunek nie jest już tak przyjemny jak ten pierwszy tak wiec wolałbym nie. Niby prezerwatywy trochę pomagają ale nie jest tak przyjemnie jak bez, poza tym moja dziewczyna obecnie bierze tabletki, Te chusteczki to coś takiego jak spray? Kiedyś miałem ale średnio działał.
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: amir »

Tak, bo są nasączone substancją znieczulającą ale polecam wypróbować bo sam wcześniej spróbowałem wiele sprayów na przedwczesny wytrysk i w porównaniu do innymi te chusteczki były naprawdę sktuteczne i dawały najlepsze efekty działania. Substancja w nich zawarta była najmocniejsza.
Amelia54

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: Amelia54 »

Witam, wiem, że przedwczesny wytrysk jest bardzo nieprzyjemny. Ale ten artykuł mówi [mod] że przedwczesny wytrysk jest leczony. Czy byłeś już u urologa?
ant
Użytkownicy
Posty: 31
Rejestracja: 22 maja 2019, o 09:06

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: ant »

To o tym piszesz?
forum-medyczne.jpg
forum-medyczne.jpg (65.17 KiB) Przejrzano 1366 razy
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: amir »

Lepsza, aczkolwiek musisz tutaj wziąć pod uwagę dwie rzeczy. Pierwsza to konsekwencja. W przypadku tabletek powinno się je przyjmować regularnie bo przyjmowanie ich nieregularnie nie ma większego sensu. Po drugie taka kuracja musi trwać dłużej. Ale dzięki temu możesz w sumie uniknąć konieczności stosowania chusteczek czy sprayu.
felix356
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 2 sty 2023, o 11:05

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: felix356 »

środki z lidokaina i takie czarne tabletki stud pills najlepsze są na to
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post