Ból stóp bez wysiłku.

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
Truck25
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2022, o 11:36

Ból stóp bez wysiłku.

Post autor: Truck25 »

Cześć, w czerwcu tego roku uległem dziwnemu wydarzeniu który do dziś wyłącza mnie z normalnego funkcjonowania. Zacznę od tego jak się to wydarzyło, byłem ze znajomymi na wyjeździe na którym bardzo dużo chodziłem, wcześniej nie miałem problemów z chodzeniem potrafiłem naprawdę dużo chodzić i było wszystko ok. Przy okazji brałem leki na żołądek oraz piłem piwo, internista powiedział że mogę. Helicid forte i Milurid. Buty jakie miałem na sobie to Puma Buty Comet Evo 195376 02. Podczas podróżowania poczułem bardzo dużo ciepła na stopach jakby się paliły, każdy krok mnie bolał. Robiłem sobie co jakiś czas przerwy chociaż w pewnym momencie wracając do domu zacząłem kuleć. Jedna z podeszw stopy przy spięciu dawała mi dziwne uczucie, które mógłbym porównać z wyciskaniem wody z gąbki. Co po odpoczynku dziesięciu dniowym, zaleconym przez lekarza przeszło. Od tamtego czasu odwiedziłem trzech lekarzy i żadna diagnoza mi nie pomogła. Liczę na łut szczęścia szukając pomocy tutaj. :) Nie mam nadwagi, ważę 82kg przy 183 cm wzrostu. Nie pracuje, prowadzę siedzący tryb życia, od czasu zdarzenia bardzo mało wychodzę z domu. Jeżeli chodzi o badania na krew, wszystko wyszło w normie. Jeden z lekarzy polecił mi wkładki na płaskostopie poprzeczne, które nosze.

Do sedna,
Aktualnie mam problemy z chodzeniem, bóle podczas nawet stania, stojąc na przeciwko lustra czuje ból w "poduszce stopy" oraz w pięcie. Moje stopy mają dość niestandardową budowę, wewnętrzna część stopy wygląda jakby była opuchnięta, myślę że tak nie wyglądały zawsze.
Zdjęcia stóp w załączniku.

Bardzo proszę o pomoc, z poważaniem Truck.
Załączniki
IMG_20221221_122125.jpg
IMG_20221221_122105.jpg
IMG_20221221_122056.jpg
IMG_20221221_122053.jpg
stopa.png
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post