Problemy z potecja

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
szubin123
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 24 gru 2022, o 19:51

Problemy z potecja

Post autor: szubin123 »

Brałem tabletki na powiększenie penisa które bardzo mi zaszkodziły miałem przez to robione zabiegi kolonaskopi gastroskopi i badanie czy mam kamienie w wątrobie z kolonaskopi bardzo długo zwlekałem w każdym bądź razie jak by pan wlazł po mnie do toalety to by się pan zrzygał z tymi innymi badaniami okazało się że jest wszystko w porządku z tym badaniem do odbytu bardzo długo zwlekałem gdzieś z rok a jak już zrobiłem to okazało się że jest już okej w między czasie tego roku co zwlekałem z badaniem przez odbyt łaziłem do urologa i on mi przepisał testosteron 10 zastrzyków co tydzień no po tym nie było dobrze no to przepisał mi testosteron 2xNEBIDO co 12tyg też nie był dobrze musiałem jeszcze brać tabletki typu sedelafil lub tedelafil w badaniu krwi testosteron rósł ale nie na stałe po tym wszystkim urolog wysłał nie do lekarza endokrynolog androlog ten mi kazał odstawić testosteron bo rozleniwiam ciało po odstawieniu i odczekaniu okazało się że nie jest dużo tego testosteronu około 300 przepisał mi CLOSTILBEGYT 2X W tyg po tym testosteron urósł do 600 i też nie było dobrze po odstawieniu tych tabletek znowu spadło do ponad 300 teraz już nic nie biorę mój penis zanim stanie to trzeba się namęczyć i nie staje cały tylko jeszcze w momencie erekcji trochę bardziej wstanie i zaraz zdycha żeby uprawiać sex nie ma kompletnie sensu bo nic z tego nie będzie nie mam wgl parcia na sex nie mam też wg zwodu z ran jak by coś zdechło tylko wisi zostało mi jeszcze lekkie kłucie w okolicy brzucha
szubin123
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 24 gru 2022, o 19:51

Re: Problemy z potecja

Post autor: szubin123 »

Do tego lekarz zauważył że mam gęsta krew ale nic z tym nie zrobil
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post