Słabe libido

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
marlenaj
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 25 sty 2017, o 09:25

Słabe libido

Post autor: marlenaj »

Mam problem z bardzo słabym libido, nie mam ochoty na seks, zupełnie mnie nie ciągnie do męża. Na początku związku tak nie było i uprawialiśmy seks kilka razy w tygodniu, nie wiem czemu ale obecnie nie mam ochoty nawet na ten raz w tygodniu. Z jednej strony nie chcę się zmuszać do czegoś z drugiej strony boję się, że to rozbije mój związek.
Co robić?
Nataliaglik
Użytkownicy
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2020, o 08:18

Re: Słabe libido

Post autor: Nataliaglik »

Odwiedź gina, zbadaj hormony, kiedy wykluczysz zdrowotne problemy, wtedy zastanowimy się co dalej. Czy próbowałaś tabletek na poprawę libido?
marlenaj
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 25 sty 2017, o 09:25

Re: Słabe libido

Post autor: marlenaj »

Jak na razie żadnych nie brałam chociaż przyznam, że się nad nimi zastanawiałam, tylko nie wiedziałam jakie sobie zamówić. Byłam u gina i robiłam badania i wszystko jest ok a lekarz rozkłada ręce. Dodm, że mąż jest wspaniały i nie chce go zmieniac, jesteśmy bardzo dobrym małżeństwem tylko ten seks nam nie wychodzi.
Nataliaglik
Użytkownicy
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2020, o 08:18

Re: Słabe libido

Post autor: Nataliaglik »

Postarajcie się coś zmienić w Waszym życiu seksualnym. Wejdźcie do wanny razem, zaszalejcie w jakimś innym miejscu niż tylko sypialnia :) Zróbcie to w samochodzie i daj mężowi trochę Cię porozpieszczać, przecież to że nie masz ochoty w danej chwili nie oznacza, że nie będziesz jej miała gdy zacznie Cię pieścić i całować :) może nowe miejsce i możliwość przeżycia nowych doznań obudzi w Tobie ochotę na igraszki ;) Co do tabletek to polecam Libido therapy, naprawde fajne chociaż efektów możesz oczekiwać tak mniej więcej po 2-3 tygodniach regularnego przyjmowania.
marlenaj
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 25 sty 2017, o 09:25

Re: Słabe libido

Post autor: marlenaj »

A można je brać przy tabletkach antykoncepcyjnych? Nie zaburza ich skuteczności?
Nataliaglik
Użytkownicy
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2020, o 08:18

Re: Słabe libido

Post autor: Nataliaglik »

W żadnej mierze nie powinny zaburzyć skuteczności. Jest to naturalny ziolowy środek tak wiec Ci nie zaszkodzi a pomoże. Mi tabletki poleciła moja pani ginekolog, potem zgadałam sie ze znajomą która również je brała i jej również pomagały No i plusem w przypadku libido therapy jest to, że są bez recepty.
felix356
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 2 sty 2023, o 11:05

Re: Słabe libido

Post autor: felix356 »

jest dużo środków zwiększąjcych libido u kobiety. Większość działa z pewnym opóźnieniem ale są też i dobre po których poprawa następuje szybko. Kilka z nich opisano na tym blogu:
[modl] opisuje je tam trenerka fitnessu i wypróbowałam je na sobie i działają. Każdy z nich trochę inaczej ale najlepiej wypadły te feminam libido
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post