Ospa u dorosłego

Rozpoznawanie, profilaktyka i leczenie chorób wewnętrznych, choroby wieku starszego, choroby zakaźne, układu oddechowego, diabetologia, alergie.
Tom87pl
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 2 sty 2023, o 14:08

Ospa u dorosłego

Post autor: Tom87pl »

Dzień dobry wszystkim.
Przepraszam, że zadaje pytanie na forum ale u lekarzy miałem niewypał. Najpierw była telemedycyna ze zdjęciami i lekarz odesłał mnie z kwitkiem, a podczas wizyty stacjonarnej dostałem odpowiedź "Ja będę z Panem w porządku i pieniędzy nie wezmę, nie wiem co to jest, się nie znam a nie ma sensu bym szukał w internecie":).

3 tygodnie temu mój syn zachorował na ospę, książkowe krostki, swędzenie, płyn w środku itp. Nie byłem pewny czy mam przeciwciała, więc zrobiłem test i niestety wyszło że nie przechodziłem tej choroby.
W środę czułem lekkie dreszcze, w czwartek dostałem gorączki ok 38 stopni. Kolejnego dnia pojawiły się na moim ciele krostki. Co dziwne czułem się normalnie a krostki mimo że jest ich sporo w żadnym momencie nie zaswędziały nawet. Nie widzę nawet by specjalnie się tam jakiś płyn zbierał który staje się mętny.
Szukałem w wielu miejscach informacji ale nie widzę nigdzie informacji by u kogoś tak ospa przebiegała.
Dość mocno mnie wysypało na brzuchu czy plecach, trochę na głowie. Mam 36 lat
forum-medyczne.jpg
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post