Orgasm control wipes

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Awatar użytkownika
waldi
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 1 mar 2016, o 07:08

Orgasm control wipes

Post autor: waldi »

Czy ktos moze stosował?
Zastanawiam się czy sobie nie kupić.

Mianowicie mam problem z przedwczesnym wytryskiem.Nie jest jakiś bardzo poważny bo nie kończę w kilka ruchów ale czasami chciałbym po prostu dłużej. Szczególnie w sytuacjach kiedy jestem bardzo podniecony i kiedy partnerka chce wiecej ale jak po prostu nie moge
Ptsdd
Użytkownicy
Posty: 38
Rejestracja: 17 sty 2023, o 12:04

Re: Orgasm control wipes

Post autor: Ptsdd »

Najlepsze, o wiele lepsze niż prezerwatywa. Przetestowałem wiele gumek na przedłużenie wytrysku i niestety w niektórych penis flaczał, niektore wcale nie działałały. Za to chusteczki są całkiem spoko bo mozna o wiele dłuzej, poza tym wiadomo, że bez gumy jest przyjemniej. Sa jeszcze odpowiednie ćwiczenia. Przerwanie stosunku tuż przed momentem szczytowania i ponowne budowanie podniecenia po odczekaniu chwili; możesz wykonywać je przez całkowite wyjęcie penisa z pochwy lub przez uniesienie miednicy i częściowe wysunięcie członka; stosunek przerywany, naprzemienne opadanie i podnoszenie stopnia napięcia pozwala wypracować kontrolę nad własnym organizmem i stopniowe wydłużanie stosunków.
Awatar użytkownika
waldi
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 1 mar 2016, o 07:08

Re: Orgasm control wipes

Post autor: waldi »

No właśnie wiem i czytałem o nich. Ale moja panna nie lubi jak w taki sposób się zachowuję. W sensie przerywam , czekam.Potem dwa ruchyi znowu przerywam.Potrafi mnie przytrzymać nogami w trakcie stosunku i potem już niz z tego nie wyjdzie :p Muszę skończyć bo bardzo mnie to podnieca.
Ptsdd
Użytkownicy
Posty: 38
Rejestracja: 17 sty 2023, o 12:04

Re: Orgasm control wipes

Post autor: Ptsdd »

To pozostaja Ci chusteczki. Tylko pamiętam o tym aby nie pakować sie w nią od razu po użyciiu chusteczki. Powineneś troche odczekać aż sie to wszystko wchłonie bo inaczej mozesz znieczulić również ją a tego byś raczej nie chcial Dobry jest jeszcze spray orgasm control ( jest to ta sama seria produktów)
Awatar użytkownika
waldi
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 1 mar 2016, o 07:08

Re: Orgasm control wipes

Post autor: waldi »

Wypróbowałem ostatnio, są ok, chociaż w dłuższej perspektywie cena używania chusteczek wychodzi trochę drogo....Moim zdaniem jeśli pomagają to warto jest zamówić sobie spray. Moze mniej mobilny ale można trzymać w szafce nocnej, poza tym wychodzi cenowo o wiele taniej niż same chusteczki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post