Unieruchomienie ręki

Rehabilitacja: osób z uszkodzonym słuchem, pulmonologiczna, psychiatryczna, wirtualna rehabilitacja – innowacyjna metoda rehabilitacji z wykorzystaniem technologii komputerowych, fizjoterapia, zabiegi usprawniające
deny
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 3 lut 2023, o 07:05

Unieruchomienie ręki

Post autor: deny »

Dzień dobry,

Jestem osobą niepełnosprawną z porażeniem czterokończynowym (30 lat). Poszukuje
Doktora, który pomoże mi unieruchomić totalnie prawą rękę. Tak wiem, że to jest dziwne, ale ta ręka nie pozwala mi się rozwijać. Jestem informatykiem, Prezesem spółki oraz multi agentem ubezpieczeniowym. Mój problem polega na bardzo wzmożonych oraz silnie spastycznych ruchach mimowolnych ręki. Podczas spotkań z klientami już nie raz kogoś uderzyłem, nie mówiąc już o rodzinie i przyjaciołach…. Również nie mogę normalnie usiąść do stołu. Ręka po prostu ma swój świat, który w każdej chwili za włada moim a na to już sobie pozwolić nie mogę. Nie chce tracić klientów, zrzucać ze stołów jedzenie, dostawać po twarzy na imprezach itd. Przykładów mogę wymieniać w nieskończoność. Prób ujarzmienia tej ręki również było masę po trzykrotne wstrzykiwanie botuliny, blokada splotu barkowego, wszczepienie stymulatora DBS (którego już nie mam bo tylko przeszkadzał, leki oraz całe życie rehabilitacji. Proszę mnie źle nie zrozumieć to nie jest tak że się poddaje a wręcz przeciwnie chcę iść na przód, rozwijać się oraz korzystać z życia a może nawet założyć rodzinę bez obaw że skrzywdzę niemowlę. To już jest ten czas aby jak najdalej oddalić świat ręki i mój. Liczę z całego serca, że znajdzie się Doktor, który umożliwi mi przyjemne i długie życie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post