Jak leczyć problemy z erekcją w młodym wieku

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Mbara
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 2 mar 2023, o 11:09

Jak leczyć problemy z erekcją w młodym wieku

Post autor: Mbara »

Czy orientujecie się czy jest to możliwe? Nigdy nie sądziłam,że może to dopaść mojego meża a jednak :( Nie upraiwamy seksu już od 3 miesięcy Wczesniej on nie był w stanie postawić go do pionu albo opadał mu w trakcie. Czy udziela się tutaj jakiś pan który doradzi mi jak przemówić mężowi do rozsądku i namówić go na leczenie? Na wizytę u seksuologa?
Ptsdd
Użytkownicy
Posty: 38
Rejestracja: 17 sty 2023, o 12:04

Re: Jak leczyć problemy z erekcją w młodym wieku

Post autor: Ptsdd »

Jest to możliwe. Jakiś powód musi być a jest ich sporo:
stres
nieodpowiednia dieta
mało sportu
czy też choroby
Czy mąż probował może przyjmować jakieś tabletki na erekcję bez recepty?
Mbara
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 2 mar 2023, o 11:09

Re: Jak leczyć problemy z erekcją w młodym wieku

Post autor: Mbara »

Nie nic jeszcze nie zażywał... Na początku chciałam go wyciagnąć do jakiegoś lekarza... Jest pod tym względem niezwykle konserwatywny.

Masz coś konkretnego na mysli?
Ptsdd
Użytkownicy
Posty: 38
Rejestracja: 17 sty 2023, o 12:04

Re: Jak leczyć problemy z erekcją w młodym wieku

Post autor: Ptsdd »

Jak większość facetów. Musisz go zrozumieć bo faceci mają totalnego bzika na punkcie swojego penisa i swoich możliwości On może się bardzo wstydzić tej sytuacji i na pewno poważnie to przeżywa . Możesz kupić dla niego tabletki cum on ( zawierają dużą ilość l argininy).
nicor
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 19 lut 2016, o 07:37

Re: Jak leczyć problemy z erekcją w młodym wieku

Post autor: nicor »

Problemy z erekcją mogą pojawić się nawet w tak młodym wieku, jak 30-tka. I jest to pewnie poważny kłopot dla Pani partnera. Pewnie się wstydzi, że nie jest w pełni wartościowym mężczyzną. Rozumiem Waszą frustrację, ale aby rzeczywiście skutecznie przeciwdziałać problemom seksualnym, należałoby udać się do lekarza. Przyczyn zaburzeń erekcji może być wiele: przemęczenie, stres, zła dieta, ale również jakieś problemy interpersonalne między Wami czy też problemy hormonalne. Jeśli wszystko wyjdzie ok można faktycznie wypróbować tabletki chociaż na początku najlepiej te z L argininą jak cum on, braveran czy man power.
marlenaj
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 25 sty 2017, o 09:25

Re: Jak leczyć problemy z erekcją w młodym wieku

Post autor: marlenaj »

Namów męża na wizytę u lekarza … U nas problemy się zaczęły jak urodziłam drugie dziecko. Myślałam, ze to emocje, stres, brak snu, zmęczenie. Z reszta ja tez nie miałam za bardzo ochoty na ‘te’ sprawy. Ale mąż był coraz bardziej zmęczony, senny, do tego doszły bóle brzucha no i te problemy łóżkowe tez się utrzymywały. I wtedy pierwszy raz usłyszeliśmy o chorobie co się nazywa hemochromatoza. Zrobiliśmy badania krwi i badanie genetyczne i faktycznie – mąż na to choruje. Ma za dużo żelaza we krwi, które cos tam uszkadza w mózgu i jego hormony nie działają tak jak powinny. No i oprócz tego brał wspomniane cum on (lekarz zasugerował ze można się tak wspomóc).
Lonika
Użytkownicy
Posty: 30
Rejestracja: 7 lis 2016, o 15:54

Re: Jak leczyć problemy z erekcją w młodym wieku

Post autor: Lonika »

Nie ma znaczenia w jakim wieku jest mężczyzna, problemy z erekcją mogą wystąpić w każdym wieku. Wiadomo że częściej u osób starszych ale różnie bywa. Najlepiej iść do lekarza :) są suplementy które można brać bez konsultacji ale ja bym jednak wolala poszukac przyczyny
ropuszka
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2022, o 17:13

Re: Jak leczyć problemy z erekcją w młodym wieku

Post autor: ropuszka »

a co to za suplementy? rozumiem ze mozna je kupic bez recepty?
Lonika
Użytkownicy
Posty: 30
Rejestracja: 7 lis 2016, o 15:54

Re: Jak leczyć problemy z erekcją w młodym wieku

Post autor: Lonika »

tak tak poprostu na stronie [mod] są takie ktore sie bierze caly czas jak man long albo takie godzine przed zblizeniem np forte :) kazdy bierze to co mu potrzebne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post