Piszczenie w głowie - zawroty głowy jakby - problem z diagnoza

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
Treys
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2023, o 13:48

Piszczenie w głowie - zawroty głowy jakby - problem z diagnoza

Post autor: Treys »

Witam serdecznie, mam 31 lat

Jakoś miesiąc temu przechodziłem zapalenie oskrzeli i od tego się zaczęło, przepisane przez lekarza leki wziewy dla astmatyków, przeciwzapalne ( parkamed ), później antybiotyk bo nie przechodziło, znów wziewy, wyleczyłem się.

Od tego czasu ( już w czasie choroby ) bardzo bolały mnie plecy, kręgosłup oraz boki ciała - normalne przy chorobie jednak zacząłem miewać zawroty jakby głowy tylko w pozycji ruchomej jak chodziłem, delikatne nadal mam, temperatura ciała przy chorobie wachała się między 35,3 - 35,5 nie więcej.

Wykonane badania po chorobie :

RTG Płuc - wszystko ok
EKG Serca - miałem uczucia kucia jakby serca, nerwobóle jak to lekarz stwierdził badania ok
Morfologia krwi - wszystkie badania w normie.

Pojawiły się szumy w głowie cały czas mi piszczy jakby z lewej strony, czasami głowa pobolewa od góry.

Byłem u Neurologa - wszystko ok z ciałem ( mam profilaktycznie zrobić rezonans głowy z kontrastem oraz rtg kręgosłupa szyjnego )
Byłem u Laryngologa - też wszystko ok, badanie słuchu tak samo ok nic się nie dzieje.


Piski mam cały czas , zawroty tylko jak chodzę takie dziwne uczucie nie rozumiem tego, pozycja siedząca czy leżąca bez problemu.

Ciśnienie moje jest w spoczynku w przedziale 127-130 na 70/80

Dodam że czasami czuje uczucie jakby ciężkiego karku i pobolewa kręgosłup na środku jak złożę głowę do klatki.


Mam dużo stresu, podejrzewam u siebie nerwice lękową ( mam objawy ) lekarz rodzinny też to podejrzewa czy jest opcja ze od tego kręci mi się w głowie i mam cały czas pisk ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post