Wyniki hormonalne ( zagwostka )

Choroby przysadki mózgowej, tarczycy, nadnerczy, jajników.
Grzegorz93dg

Wyniki hormonalne ( zagwostka )

Post autor: Grzegorz93dg »

Cześć. Nie wiedziałem jaki wpisać temat, a nawet czy trafiłem do dobrego działu. Zacznę od początku bo uważam, że jest to dość ważne. W wieku 12 lat zacząłem zmagać się z poważnym trądzikiem na twarzy. Używałem wiele specyfików i odwiedziłem wielu specjalistów. Po 10 latach trafiłem na Panią, która zaproponowała mi tabletki "Izotek". Zgodziłem się i już po kilku miesiącach było o wiele lepiej. Po leczeniu miałem problem z popędem seksualnym przez około rok. Po tym czasie było o wiele lepiej jednak nie wróciło to do okresu wcześniejszego, dodam, że posiadam stałą partnerkę od 15 roku życia aż do dnia dzisiejszego. W tym samym czasie co początek trądziku zacząłem mieć problemy z barkami. Najpierw lewy po roku prawy, w skrócie "Niestabilność barkowa" ( przeprowadzony zabieg, który nic nie dał ). Dodam jeszcze, że byłem bardzo aktywny fizycznie więc zdziwiły mnie takie problemy tym bardziej, że nie przydarzyły mi się żadne kontuzję.
Przychodzi 22 rok życia i z trądzikiem jakoś wyszło, barki jak nie działały tak nie działają, a ja coraz bardziej robię się senny i zmęczony. Przestałem ćwiczyć, popęd jako tako wrócił ale na pewno nie w 100%. Między 23-29 rokiem życia przestałem być aktywniejszy fizycznie, odpuściłem leczenie barków ale zrobiłem w między czasie badania na płodność, które wyszły w normie. Mając 29 lat zacząłem ostatnią próbę wyjścia z problemów zdrowotnych, ćwiczenia co drugi dzień przez około 2,5h ( doliczam ćwiczenia rehabilitacyjne ), dieta, aktywniejszy tryb życia. Przyjmuję białko serwetkowe, kreatynę, zjadam około 1700-1900 kcal dziennie, przyjmuję około 90-110g białka. Przez rok ćwiczeń nie mogę zrobić progresu siłowego oraz mięśniowego, czuję niechęć do ćwiczeń, jestem niewsypany, zmęczony. Po nockach podczas wstawania mam jakby zawroty albo straszne osłabienie ( śpię od 8-9 rano do 14 ). Osoba, która mnie rehabilituje podpowiedziała abym zrobiłem testy hormonalne. Wyszły one w normie ale dość nisko ( moim zdaniem ). Czuję wewnętrznie, że barki, hormony, trądzik, zmęczenie, mniejszy popęd się łączą. Co Wy o tym sądzicie ? Wiadomo, że zgłoszę się do lekarza rodzinnego aby dalej mnie pokierował albo pójdę prywatnie lecz łapię się już wszystkiego nawet forum bo nie czuję jakby ze mną było wszystko ok.

Czy w wieku 30 lat, aktywnemu fizycznie mężczyźnie mogą przydarzać się takie rzeczy i jest to ok ? Zmniejszony popęd, zmęczenie, senność, brak progresu siłowego/mięśniowego/ sylwetka skini fit.
Wiek - 30 lat
Wzrost 175
Waga 70 kg
Aktywność- co drugi dzień 2,5h-3h ćwiczeń ( hantle, ławka, sztanga, taśmy, cardio, biegi,rower ) w tym rehabilitacja barków
Praca 12h. Rano, nocka, wolne, wolne i tak w koło.

Dziękuje z poradę, pozdrawiam.

PS- Czekam jeszcze na wyniki testosteronu wolnego, wieczorem dodam też wyniki z płodności.
Załączniki
badanie.png
Grzegorz93dg

Re: Wyniki hormonalne ( zagwostka )

Post autor: Grzegorz93dg »

Dołączam Testosteron wolny

Przykładowy dzień;

Śniadanie
Płatki owsiane + mleko migdałowe + białko serwetkowe + kretyna + truskawki
2 Śniadanie
Jabłko
Obiad
Warzywa na patelni + pierś z indyka + ryż brązowy
Przekąska
Pudding proteinowy Go active
Marchew
Ogórek zielony
Kolacja
Tosty z szynką z indyka + pomidor + sałata + jajko sadzone

Wychodzi około 1900 kcal
Załączniki
te.png
te.png (11.17 KiB) Przejrzano 16596 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post