Tabletki Perfect Bust na większy biust

Różne informacje,czasem dziwne a czasem bardzo interesujące, o badaniach medycznych
Mbara
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 2 mar 2023, o 11:09

Tabletki Perfect Bust na większy biust

Post autor: Mbara »

Nie chcę zakładać nowego tematu tak więc piszę w tym. Czy któraś z Was stosowała może tabletki na powiększanie biustu ? Zastanawiam się nad reklamowaną kuracją Perfect Bust ( poczytałam sobie i jednak te mają najwięcej pozytywnych opinii w sieci). Mam świadomość,że nie dadzą efektów takich jak operacja ale jakby udało się powiększyć biust chociaż o ten 1 rozmiar to byloby naprawdę super. Czy któraś z Was stosowała te tabletki?
Jakie efekty?
ailana
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 141
Rejestracja: 15 lis 2016, o 12:48

Re: Tabletki Perfect Bust na większy biust

Post autor: ailana »

Ja używałam. Przez jakieś 3 miesiące. Powiem Ci,że w pierwszym miesiącu stosowania byłam troch zawiedziona bo jednak nie widziałam efektów ale już po 2 miesiącach były i to bardzo ładne. Po trzech piersi były bardziej uniesione, jędrne. Optycznie się powiększyły. Musiałam również wymienić biustonosze na rozmiar większe ( jedyny negatyw bo miałam dużo ładnych a po prostu stały się za małe - nie narzekam jednak).
Może nie jest to taka tania kuracja ale moim zdaniem warto. Na pewno jest to lepsze od operacji, która może nieć za sobą wiele negatywnych skutków.
Mbara
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 2 mar 2023, o 11:09

Re: Tabletki Perfect Bust na większy biust

Post autor: Mbara »

Gdzie kupowałas tabletki? W sklepach czy może zamawiałaś przez allegro? Widziałam w sklepach, trochę tańsze są na allegro ale w sumie nie wiem czy nie są to podróbki...
Przez ile miesięcy brałaś tabletki?
ailana
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 141
Rejestracja: 15 lis 2016, o 12:48

Re: Tabletki Perfect Bust na większy biust

Post autor: ailana »

To ile sobie porwiększyła dziewczyna biust? Z rozmiaru A na rozmiar B? Moim zdaniem trochę słabo. Nigdy bym wię w takiej sytuacji nie zdecydowała na powiększenie szczególnie,że jest to operacja i jedna może nieść ze soba wiele niepożądanych efektów. Bałabym się,że potem szwy zaczną mi się rozłazić. Poza tym taką operację trzeba powtórzyć za 10 czy za 15 lat o czym wiele osób nie myśli...

O 1 rozmiar spokojnie mozna sobie powiększyć biust tabletkami. Nie o 3 ale o 1 na pewno.

Kosikosi zamawiałam w sieci. W normalnym sklepie. Widziałam,że na allegro również mozna je dostać ale większe zaufanie mam jednak do normalnych sklepów
Nataliaglik
Użytkownicy
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2020, o 08:18

Re: Tabletki Perfect Bust na większy biust

Post autor: Nataliaglik »

A efekty po tych tabletkach przez jaki czas się utrzymują ? Czy jest to efekt stały czy trzeba powtórzyć po jakimś czasie?
ailana
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 141
Rejestracja: 15 lis 2016, o 12:48

Re: Tabletki Perfect Bust na większy biust

Post autor: ailana »

U mnie się utrzymuje. Brałam przez 3 miesiace czyli tak jak powinno się brać ( jest to pełna kuracja). Powiem Ci,zę trochę czasu po tym mineło. Prawie rok a efekt jest tak więc mogę już teraz napisac,że jest to trwała zmiana.

Może jeszce za jakiś czas powtórzę kurację.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post