Opieka farmaceutyczna w samoleczeniu wybranych chorób

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
Asystentka

Opieka farmaceutyczna w samoleczeniu wybranych chorób

Post autor: Asystentka »

Opieka farmaceutyczna w samoleczeniu wybranych chorób jest drugim już wydaniem cieszącej się dużym zainteresowaniem książki, która ukazała się pod tytułem "Samoleczenie Poradnik dla farmaceutów".

Klienci aptek coraz częściej sami decydują o przyjmowaniu leków dostępnych bez recepty. Czy zawsze jednak dokonują właściwego wyboru? Jako specjalista, każdy farmaceuta jest zobowiązany im pomóc. Wykorzystaj sprawdzone informacje w formie wzorców i schematów postępowania do przeprowadzenia rozmowy z pacjentem:

Do którego momentu możliwe jest samoleczenie?
Kiedy potrzebna jest pomoc lekarza?
Które leki są odpowiednie?
Co jeszcze może zrobić pacjent?

Niniejsza książka jest niezbędna w każdej nowoczesnej aptece, której personel realizuje ideę opieki farmaceutycznej. Ponadto poradnik doskonale nadaje się jako podstawa do szkoleń.
Tłumaczenie książki starannie dostosowano do warunków polskich oraz uzupełniono rozdziałami o chorobach przewlekłych.

Opieka farmaceutyczna w samoleczeniu wybranych chorób to książka, która powinna znaleźć się w biblioteczce każdego farmaceuty, który ma kontakt z pacjentem!
Załączniki
opieka-farmaceutyczna-w-samoleczeniu-wybranych-chorob.jpg
opieka-farmaceutyczna-w-samoleczeniu-wybranych-chorob.jpg (2.85 KiB) Przejrzano 19113 razy
sm1
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2023, o 12:58

Re: Opieka farmaceutyczna w samoleczeniu wybranych chorób

Post autor: sm1 »

Jeśli szukasz sposobu na rozwój swojej kariery w branży farmaceutycznej, polecam zapoznać się z ofertą kursów online [mod]. To certyfikowane szkolenia z różnych obszarów farmacji, takich jak badania kliniczne, pharmacovigilance czy rejestracja leków. Kursy są prowadzone przez doświadczonych ekspertów i zawierają wiele praktycznych informacji i ćwiczeń. Możesz uczyć się w dowolnym czasie i tempie, a po ukończeniu kursu otrzymasz cenny certyfikat. Kursy online z Kariera w Farmacji pomogły już wielu osobom znaleźć pracę lub awansować w branży farmaceutycznej. [mod]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post