Poprawienie erekcji

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
osrowski
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 28 cze 2022, o 07:00

Poprawienie erekcji

Post autor: osrowski »

Pytanie bardziej ogólne, czy w jakiś sposób istnieje możliwość aby poprawić efektywność erekcji/potencji? Ewentualnie co jeść, jak się odżywiać aby zachować jak najdłużej sprawność w tych sprawach?
Ptsdd
Użytkownicy
Posty: 38
Rejestracja: 17 sty 2023, o 12:04

Re: Poprawienie erekcji

Post autor: Ptsdd »

Sport, urozmaicona dieta, nie oparta na tłustym mięsie, tłuszczach a raczej warzywa i owocoe. Mówi się, że śródziemnomorska jest pod tym względem najlepsza. Co jeszcze? Suplementacja. Tutaj jest duży wybór trzeba umiejętnie odsiać ziarno od plew.

Jest kilka dobrych suplementów które maja wysoką efektywność np viamen. Proponuję poczytać o tym trochę więcej.
amir
Użytkownicy
Posty: 116
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Poprawienie erekcji

Post autor: amir »

"Masz z tym problemy czy po prostu chcesz się wspomóc aby nie mieć w przyszłości? Jeśli nie masz na razie problemów to wstrzymaj się od viagry ( zresztą musiąłbyś wybrać się prywatnie to jakiegos urologa czy seksuologa co nie ma sensu bo można sobie zamówić prywatnie suplementy tak samo skuteczne i bez konieczności wizyty).

Sam Viamen jak najbardziej. Nie wiem ile możesz przeznaczyć na taki środek ( ile sobie założyłeś). Ale jeśli chcesz kupić coś porządnego to to będzie najlepsza opcja."
osrowski
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 28 cze 2022, o 07:00

Re: Poprawienie erekcji

Post autor: osrowski »

Ile dałeś? Gdzie kupiłeś? Podzielisz się składem? Czy pojawiły się jakieś efekty uboczne?
amir
Użytkownicy
Posty: 116
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Poprawienie erekcji

Post autor: amir »

Efektów ubocznych na szczęscie brak ( chociaż początkowo zdarzały mi się niespodziewane częste erekcje w najmniej spodziewanych momentach ale przy działaniu to pikuś, ogólnie jestem zadowolony). Zobacz sobie na strone [mod]. Znajdziesz tam więcej informacji w temacie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post