Czy mata masująca mi pomoże?

Rehabilitacja: osób z uszkodzonym słuchem, pulmonologiczna, psychiatryczna, wirtualna rehabilitacja – innowacyjna metoda rehabilitacji z wykorzystaniem technologii komputerowych, fizjoterapia, zabiegi usprawniające
Zytta
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 12:50

Czy mata masująca mi pomoże?

Post autor: Zytta »

Od jakiegoś już czasu bardzo doskwiera mi ból kręgosłupa, masaże pomagają owszem ale niestety bardzo dużo czasu spędzam za kierownicą i wówczas ból się nasila. Z pewnością jest to spowodowane brakiem ruchu, ale myślę że może ulgę podczas jazdy przyniesie mi mata masująca zastanawiam się nad kilkoma. Cena jest niewielka a jeżeli ma pomóc to myślę że warto, możecie polecić którąś?
Tonia
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2017, o 10:50

Re: Czy mata masująca mi pomoże?

Post autor: Tonia »

Ja uważam że dla osób spędzających większość czasu w pozycji siedzącej czyli np. w biurze bądź za kierownicą taka mata może okazać się świetnym rozwiązaniem, sama ją posiadam ale w związku z tym, że jestem cały czas w biegu nie zawsze mogę sobie pozwolić i nie zawsze mam czas. Tobie jednak polecam matę masująca CF2602w powinna zdać egzamin
irenist
Ekspert fizjoterpeuta
Ekspert fizjoterpeuta
Posty: 67
Rejestracja: 5 mar 2016, o 20:10

Re: Czy mata masująca mi pomoże?

Post autor: irenist »

Ja podchodzę dosyć sceptycznie do wszelkiego rodzaju mat masujących. One mają się nijak do prawdziwych masaży, a jeżeli masaże przynoszą ulgę na krótką chwilę to taka mata może się okazać wyrzuceniem kasy w błoto. Najlepszym rozwiązaniem (oczywiście oprócz zmiany trybu życia i pracy) będzie znalezienie dobrego fizjoterapeuty i stosowanie się do jego wskazówek i zaleceń oraz systematyczne ćwiczenia kręgosłupa.
CentrumSynergiaCH
Użytkownicy
Posty: 194
Rejestracja: 5 mar 2018, o 22:14

Re: Czy mata masująca mi pomoże?

Post autor: CentrumSynergiaCH »

Witam , szkoda kasy pozdrawiam
Fene

Re: Czy mata masująca mi pomoże?

Post autor: Fene »

Powypadkowa rehabilitacja pojawiła się [mod], ale mają terapie praktycznie na wszystkie schorzenia, w tym na przepuklinę krążka międzykręgowego, na regenerację nerwów. Potrafią nawet ustalić stan świadomości pacjenta po głębszych udarach, urazach.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post