Środki na potencję naturlane

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
maradar
Użytkownicy
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2023, o 06:41

Środki na potencję naturlane

Post autor: maradar »

Panowie szukam środków na poprawę potencji ale takch naturalnych. Nie chciałbym zaczynac od viagry Szczegolnie,że mam 23 lata :(
Ptsdd
Użytkownicy
Posty: 38
Rejestracja: 17 sty 2023, o 12:04

Re: Środki na potencję naturlane

Post autor: Ptsdd »

Często masz takie problemy> Od jakiego czasu? Robileś sobie badania? Napisz trochę więcej w tej sprawie to łatwiej bedzie CI doradzić.Jesli chodzi o ziołowe tabletki to na pewno Man power, ewentualnie polecane są jeszcze Penis complete ,aczkolwiek sam nie ogę o nich wiele napisać ze swojego doświadczenia bo ich nie brałem . Za to man tabs tak i jestem z nich zadowolony.
maradar
Użytkownicy
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2023, o 06:41

Re: Środki na potencję naturlane

Post autor: maradar »

Mam od czasu do czasu ale coraz częściej. I to nie wiem z jakiego powodu bo pojawiaja się z niczego. Badania robiłem, testosteron również chociaz chciałbym uniknąć na raziw wizyty u lekarza, dlatego piszętutaj na forum.Po tabletkach to po jakim czasie jest efekt?
Ptsdd
Użytkownicy
Posty: 38
Rejestracja: 17 sty 2023, o 12:04

Re: Środki na potencję naturlane

Post autor: Ptsdd »

Zalezy od osoby oraz od typu tabletek. Po Man power efekt jest praktycznie od razu. Tabletki są dość mocne pomimo ziołowego składu,tak wiec moja mała rada: jak sobie je kupisz to najlepiej jakbyś wziął pół tabletki tak aby zobaczyć jak na nie reagujesz.
lobster
Użytkownicy
Posty: 44
Rejestracja: 12 wrz 2019, o 06:21

Re: Środki na potencję naturlane

Post autor: lobster »

Ja mam 22 i zarzucam sobie man power jesli wiem ze na 100%coś bedzie / dla pewnosci ze dam rade
entek
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 13 wrz 2017, o 09:14

Re: Środki na potencję naturlane

Post autor: entek »

Brałem i man power i cum on i kilka innych ale tak jak osoba powyżej polecam zamówienie man power na początek. Najlepsze i w sumie najmocniejsze ziołowe tableki na potencje jakie sa dostępne w sklepach.
Awatar użytkownika
waldi
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 1 mar 2016, o 07:08

Re: Środki na potencję naturlane

Post autor: waldi »

to zamawia sie w aptece czy w sklepach?
Ptsdd
Użytkownicy
Posty: 38
Rejestracja: 17 sty 2023, o 12:04

Re: Środki na potencję naturlane

Post autor: Ptsdd »

No ja zamawialem w kilku sklepach w sieci. Nie na allegro ale w takich wiekszych srpawdzonych sklepach ( szukam tam gdzie man tabs jest najtaniej).
maradar
Użytkownicy
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2023, o 06:41

Re: Środki na potencję naturlane

Post autor: maradar »

Dziekuję za odpowiedzi. ZamówiłemJak przyjdą to opiszę czy było działanie,
bolecmusibolec
Użytkownicy
Posty: 11
Rejestracja: 27 paź 2023, o 12:25

Re: Środki na potencję naturlane

Post autor: bolecmusibolec »

ja biorę tabletki Prosent 600 są bez skutków ubocznych a członek stoi po nich jak dzida. Polecam wcześniej brałem inne to myślałem że zejdę zaraz, ból głowy i ciśnienie 170
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post