Tracę wzwód

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
maradar
Użytkownicy
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2023, o 06:41

Tracę wzwód

Post autor: maradar »

mam 55 lat i namiętną partnerke. niestety po kilku ruchach w pochwie trace wzwod natomiast gdy ona robi to ręką to wzwod jest duzy i mam orgazm nawet 3 razy w nocy. prosze o pomoc
dosso
Użytkownicy
Posty: 8
Rejestracja: 13 lut 2023, o 11:57

Re: Tracę wzwód

Post autor: dosso »

A ja jestem zdania,że moze na razie warto byłoby się wstrzymać z wizytą u seksuologa. Przynajmniej do czasu kiedy nie wypróbuje się ziołowej suplementacji. Taka suplementacja również może być skuteczna oraz dawać dobre efekty. Autorze zastanawiałeś się na przykład nad lekami dostępnymi do recepty. Czy słyszałeś o środku Cum on? Polepsza potencję, zwiększa wytryski , Twoje odczucia.
maradar
Użytkownicy
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2023, o 06:41

Re: Tracę wzwód

Post autor: maradar »

Autor ma 55 lat tak więc u niego i tak problem wystąpił dość późno. Mój maż ma zaledwie 30 lat a również ma podobne objawy ;/ Z tym,ze nie chce za bardzo się leczyć. Wspominałam mu,że mozę dobrze byłoby wybrać się do seksuologa ale tan nie chce. Jeszcze się na mnie bardzo zdenerwował. Do tabletek może by sie przekonal ale tyle jest tego obecnie,że zwariować możn. Gdzie kupowałeś swoje tabletki? Po jakim czasie był efekt? Na razie zbieram informacje.
dosso
Użytkownicy
Posty: 8
Rejestracja: 13 lut 2023, o 11:57

Re: Tracę wzwód

Post autor: dosso »

Sklep [mod]. Musisz w koncu porozmawiać ze swoim partnerem. Taka sytuacja zdrowa dla związku nie jest.
Ostatnio zmieniony 31 paź 2023, o 05:04 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: niedozwolona reklama
maradar
Użytkownicy
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2023, o 06:41

Re: Tracę wzwód

Post autor: maradar »

Rozmawiałam wczoraj z mężem. Wreszcie się udało bo wcześniej za każdym razem jak tylko zaczynałam ten temat się denerwował. Postanowiliśmy zamówić sobie te tabletki. Poczytałam sobie na forach o potency therapy oraz ma dobre opinie. Ludzie sobie rzeczywiście to chwalą. Zamówilismy środek, pewnie przyjdzie dopiero w przyszłym tygodniu. Dzięki ogólnie za informację. Jak przyjdzie oraz mąż przetestuję to napiszę relację z działania środka.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post