Co na opóźnienie wytrysku

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Co na opóźnienie wytrysku

Post autor: nasajew »

Witam wszystkich. Może ktoś polecić spray na opóźnienie wytrysku. Cena nie gra roli. Bardziej Mi zależy aby był bez zapachu. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Ptsdd
Użytkownicy
Posty: 38
Rejestracja: 17 sty 2023, o 12:04

Re: Co na opóźnienie wytrysku

Post autor: Ptsdd »

Orgasm Control Spray - najmocniejszy jaki stosowałem. Lepszego do tej pory nie znam.

Jeszcze możesz sobie ewentualnie kupić orgasm control wipes. Są to chusteczki z tej samej serii.Powiem Ci,ż e całkiem spoko ponieważ zawierają te substancję ale w chusteczce. Przed seksem po prostu otwierasz opakowanie chusteczek co jest bardzo wygodne.
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Re: Co na opóźnienie wytrysku

Post autor: nasajew »

Te chusteczki sa jednorazowe?
Ptsdd
Użytkownicy
Posty: 38
Rejestracja: 17 sty 2023, o 12:04

Re: Co na opóźnienie wytrysku

Post autor: Ptsdd »

Tak. Jak sobie to wyobrażasz inaczej? Taka chusteczka po wyjęciu po prostu wysycha. Wsmarowujesz sobie zawartość w penisa. I wyrzucasz opakowanie. Nie jest to jakie drogie. Kosztuje to mniej więc tyle co durex tak wiec nie żydziłbym na pewno i nie przedzielał ich na dwie części czy inaczej jak sobie to wyobrażasz. Najlepiej jest mieć w domu sprawy o którym napisałem i jeszcze w portfelu taką chusteczkę na wszelki wypadek.
bolecmusibolec
Użytkownicy
Posty: 11
Rejestracja: 27 paź 2023, o 12:25

Re: Co na opóźnienie wytrysku

Post autor: bolecmusibolec »

weź tabletki Stud Pills przed stosunkiem
Aga_28

Re: Co na opóźnienie wytrysku

Post autor: Aga_28 »

Ewentualnie można spróbować Bravera [mod] , to jest lek w sprayu z lidokainą, znieczula miejscowo...
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post