Feromony Pheromone essence

Zakochani, zachowania, nieporozumienia, różnice wiekowe partnerów rady.
lobster
Użytkownicy
Posty: 44
Rejestracja: 12 wrz 2019, o 06:21

Feromony Pheromone essence

Post autor: lobster »

Sluchajcie czy ktos używał może Pheromone essence? Warto kupić? Bo jednak cena jest dość wysoka. Z drugiej strony czytałam, ze coś takiego jest o wiele skuteczniejsze od zwykłych. Może ktos coś wie na ten temat?
osrowski
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 28 cze 2022, o 07:00

Re: Feromony Pheromone essence

Post autor: osrowski »

Aktualnie używam pheromone essence od kilku miesięcy. Ogólnie powodem dla którego kupiłem sobie te feromony była chęć zmiay czegoś w swoim życiu oraz ogólnie zwiększenia pewności siebie, Rozstałem się z dziewczyna, zmieniłem miejsce pracy oraz zamieszkania. Moja kondycja psychiczna nie była wtedy taka dobra, przyznam ;) Ogólnie pierwsze wrażenia były dziwne. Nie umiałem dopasować sobie dawki feromonów, czułem rozdrażnienie, ogólnie efekt w otoczeniu również mierny. Potem dopiero doczytałem,ze wystarczy tutaj jedynie niewielka dawka bo jest to dość skoncentrowany produkt i jednak nawalenie na siebie dużęj ilości takiego zapachu nie jest zbyt korzystne i może prowadzić do zupełnie odwrotnego efektu. Potem dopiero poczułem ich moc. Wystarczy rylko jedna kropla. Dopiero jak dopasujesz sobie odpowiednią dawkę zobaczysz, że dziewczyny (w moim przypadku bo damskiej wersji tego zapachu nie stosowałem) dążą do kontaktu zarówno fizyznzego i psychicznego. Odczuwasz ten większy szacunek otoczenia no i większą pewność siebie.
entek
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 13 wrz 2017, o 09:14

Re: Feromony Pheromone essence

Post autor: entek »

Tak działa właśnie pheromon essence.Czasami jedna kropla to za dużo i trzeba je odmierzać. Z drugiej strony dużo daje również pewność siebie. Oraz umiejętność samodzielnego prowadzenia rozmowy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post