Mam kłopoty z erekcją

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
lobster
Użytkownicy
Posty: 44
Rejestracja: 12 wrz 2019, o 06:21

Mam kłopoty z erekcją

Post autor: lobster »

Hej,

Od jakiś paru miesięcy zauważyłem, że mam problem z pełną erekcją. Niby partnerka się do mnie dobiera, wszystko jest super ale jak przychodzi co do czego, to czuję, że nie daję rady, że przychodzi mi to z trudem i pomimo tego, że zazwyczaj dochodzę, to chyba nie daje jej też pełnej satyfkacji. Koledzy, co radzicie?
Henryst
Użytkownicy
Posty: 51
Rejestracja: 12 gru 2019, o 07:48

Re: Mam kłopoty z erekcją

Post autor: Henryst »

Proponuję w pierwszej kolejności wykonać badania z krwi tj, testosteron, prolaktynę, TSH, FT4 i inne .
Poza tym sen, sport, wypoczynek, dieta Można by w sumie wprowadzic środki z L argininą. Byłeś u lekarza?
lobster
Użytkownicy
Posty: 44
Rejestracja: 12 wrz 2019, o 06:21

Re: Mam kłopoty z erekcją

Post autor: lobster »

Byłem u lekarza ponownie, morfologia w normie, biochemia też, z hormonami to samo, tylko cholesterol lekko podwyższony ;). Podpowiedział, że jeśli nie chce się faszerować lekami, to żebym zaczął od jakiegoś dobrego i naturalnego suplementu.
Henryst
Użytkownicy
Posty: 51
Rejestracja: 12 gru 2019, o 07:48

Re: Mam kłopoty z erekcją

Post autor: Henryst »

Ale lekarz coś Ci zasugerował czy po prostu tak powiedział abyś coś sobie kupił? Bo jeśli tak to nie jest to poważny lekarz. Sam jak byłem u lekarza z takim problemem to mi doradzil kilka środków zawierających L argininę
Awatar użytkownika
waldi
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 1 mar 2016, o 07:08

Re: Mam kłopoty z erekcją

Post autor: waldi »

U mnie też lekarz zaproponował środki na bazie l argininy. A jest tego trochę w sprzedaży np Penis complete, Man power czy Cum on. Zdecydowałem się na ten pierwszy. Plusem jest to, że jest dostępny bez recepty. Jest jednak słabszy od sildenafilu występującego w niebieskich tabletkach z literką V (wiesz o czym mówię). Pomaga więc nie szukałem dalej. Osobiście zamawiałem przez internet.
Henryst
Użytkownicy
Posty: 51
Rejestracja: 12 gru 2019, o 07:48

Re: Mam kłopoty z erekcją

Post autor: Henryst »

Dokładnie. Te same środki biorę. Można je łaczyć tak wiec polecam na poczatku na pewno wspomniany Penis complete Dodatkowo nie ma problemów w dołaczeniu do niego man tabs czy eromen. Wszystko to dobrze się ze sobą zgrywa
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post