Zmienne wyniki histopatologii - po cytologii i po konizacji

Choroby nowotworowe, ich rozpoznawanie oraz leczenie.
Beti70
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2016, o 13:54

Zmienne wyniki histopatologii - po cytologii i po konizacji

Post autor: Beti70 »

MAM 40 LAT.MIESIĄC TEMU BYŁAM W SZPITALU MIAŁAM 3 GRUPĘ CYTOLOGI.POBRANO MI WYCINKI.MIAŁAM KRWOTOK DO DZIŚ NIEWIEM CZEMU? Z wYCINKU WYSZŁO:CARCINOMA PLANOEPITHELIALE INVASIVUM G2(C53.0) POTEM ZROBIONO MI ELEKTROKONIZACJE SZYJKI MACICY.(C53.9) WYNIK MIAŁAM Z KONIZACJI:ROZPOZNANIE KLINICZNE:ca plano epith.uteri G2 ROZPOZNANIE:kodY.99.90-5x. 1-5 CARCINOMA Planoepitheliale invasivum G2. GŁĘBOKOŚĆ NAcieku nie prźekracza 0.5mm. Nowotwór otocźony jest obfitym limfocytarnym naciekiem zapalnym. Brzegi koniźatu Wolne od utkania nowotworowęgo.PRÓŚBA By wyjaśni2 mi Ó CO TU w Tych badaniach chodzi? Dźiekuje.SUGERUJE MI SIE OPERAĆJE.
dimedicus

Re: Zmienne wyniki histopatologii - po cytologii i po koniza

Post autor: dimedicus »

Cytuj:
Z wYCINKU WYSZŁO:CARCINOMA PLANOEPITHELIALE INVASIVUM G2(C53.0) POTEM ZROBIONO MI ELEKTROKONIZACJE SZYJKI MACICY.(C53.9)
Rak płaskonabłonkowy inwazyjny średniozróżnicowany o średnim stopniu złośliwości
Cytuj:
WYNIK MIAŁAM Z KONIZACJI:ROZPOZNANIE KLINICZNE:ca plano epith.uteri G2 ROZPOZNANIE:kodY.99.90-5x. 1-5 CARCINOMA Planoepitheliale invasivum G2.
Rak płaskonabłonkowy macicy średniozróżnicowany o średnim stopniu złośliwości
Cytuj:
GŁĘBOKOŚĆ NAcieku nie prźekracza 0.5mm. Nowotwór otocźony jest obfitym limfocytarnym naciekiem zapalnym. Brzegi koniźatu Wolne od utkania nowotworowęgo.PRÓŚBA By wyjaśni2 mi Ó CO TU w Tych badaniach chodzi?
Wynik wskazuje na raka płaskonabłonikowego o średnim stopniu złośliwości.Leczeniem z wyboru w tym przypadku kiedy nie pomogła elektrokonizacja jest przeprowadzenie zabiegu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post