Problemy z pamiecią, kontaktami z ludzmi

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
damian543
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2015, o 13:09

Problemy z pamiecią, kontaktami z ludzmi

Post autor: damian543 »

wcześniej juz pytałem na tym forum w dziale neurologii ale z tamtad wyniklo ze z głowa jest u mnie wszystko w porządku wiec zadam pytanie tutaj.mam wielki problem poniewaz mam duze problemy z pamiecia i z kontaktami z ludzmi.nie potrafie wyciagac logicznych wniosków z sytuacji w kturych czesto sie znajduje.wczesniej myslalem ze to minie ale niestety problem jest cały czas i nie potrafie sobie z nim poradzic.mam duże problemy z funkcjonowaniem w śród znajomych.Na wakacje sprubowalem nawet pracowac ale w praxcy tez mialem pgromny problem z orientacją.potrafilem wyjsc z hali na ktorej byłem ze znajomym i zapomniec ktoredy wyszedłęm i zdarzało mi sie to cały czas.kolega sam stwierdził ze to jest bardzo nienormalne poniewaz to baqrdzo mały obiekt.o co chodzi??
dimedicus

Re: Problemy z pamiecią, kontaktami z ludzmi

Post autor: dimedicus »

To nie jest tak że w badaniu eeg niczego się nie stwierdza i w Twojej głowie wszystko jest ok.Objawy wskazują na silne bóle migrenowe(można dalej diagnozować,badanie TK nie zawsze oceni stan)Jak napisałem wskazane jest wdrożeni leków a przede wszystkim kontakt z lekarzem.Ocena wyników badan zawsze należy do lekarza prowadzącego,który ma pacjenta przed sobą oraz wyniki badań z historią choroby.(nie leczy się wyników badań tylko pacjenta)Neurolog powinien ocenić czy leczenie leży w jego kompetencji czy też skierować do Poradni Zdrowia Psychicznego.
ILoveWhiteTea
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 27 lis 2015, o 13:14

Re: Problemy z pamiecią, kontaktami z ludzmi

Post autor: ILoveWhiteTea »

Może pomogą zwykłe kwasy omega3(tran)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post