Ból zęba po leczeniu kanałowym

Choroby, leczenie zębów, przyzębia, języka, błony śluzowej, tkanek jamy ustnej, stawu skroniowo-żuchwowego.
kolega
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 21 gru 2015, o 19:02

Ból zęba po leczeniu kanałowym

Post autor: kolega »

witam ... mam prosbe i proszeo szybka odpowiedz ... bylem dzisiaj u dentysty na leczeniu kanalowym ... zazancze ze bol mnie zlapal przed nowym rokiem , wtedy poszedlem i dentysta mi go rozwiercil i wlozyl lekarstwo i nic nie bolalo , bylo oki ... dzis poszedlem na kanal i po nim zab mnie boli do teraz ;/ , dentysta wyczyscil mi dzis 2 kanaly , i powiedzial ze nie moze znalezc 3 kanalu , i kazal mi przysjc za tydzien na kolejna wizyte ... i powiedzial ze jak znieczulenie przestanie dzialac to zab bedzie bolal i faktycznie boli jak diabli ... niby to normalne tak stwierdzil ... prosze mi odpowiedziec czy to prawidlowy odruch wyniku leczenia kanlowego , zaznacze ze jeszcze ma mi go dalej robic ...
Dorota.Pom.

Re: Ból zęba po leczeniu kanałowym

Post autor: Dorota.Pom. »

witaj
jeśli 3 kanał jest nie znaleziony może być w nim żywa miazga i to on boli i to nie jest,że,to tak ma być bo to tak nie ma być, uważam że lekarz powinien znaleźć wszystkie kanały wyczyścić i ok. wtedy pacjent nie będzie cierpiał.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post