Od 2 lat mam bóle nadgarstka,bez czucia i możliwości podnies

Choroby reumatyczne, zwyrodnienia układu kostno-stawowego, stany zapalnymi tkanki łącznej, rozpoznanie, leczenie oraz zapobieganie.
magda6
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2016, o 11:46

Od 2 lat mam bóle nadgarstka,bez czucia i możliwości podnies

Post autor: magda6 »

witam mam taki zapytanie od 2 lat od czsu do czsu boli mnie nadgarstek u lewej reki (nie moglam zgiac ani nadu ani do gory tak bolalo)ale smarowalam soie mascia ketonal i po pewnym czsie przechodzilo.jednak wynikl problem od ostatnich miesiecy masc juz mi nie pomaga bol jest non stop taki sam do tego czuje go w palcach i nie moge podnosic nic ciezkiego ta reka bo nie moge uniesc czasami z malymi zeczami tez mam problem bo reka sama mi wypusci tak jak bym nie miala czucia w niej. najgorsze jest czasami w nocy gdybym wygiela lub bym na niej lezala to sie obudze z tak strasznym bolem ze nie idzie wytrzymac nie wiem co mam robic i czy moze cos mi pomoze.z gory dzikuje za odpowiedz
dimedicus

Re: Od 2 lat mam bóle nadgarstka,bez czucia i możliwości pod

Post autor: dimedicus »

Czy wykonano i jakie badania(opisy)rtg,usg,badanie neurologiczne?
magda6
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2016, o 11:46

Od 2 lat mam bóle nadgarstka,bez czucia i możliwości podnies

Post autor: magda6 »

zadnych badan nie mialam robionych do tej pory bo nie bylam z tym u lekarza. dlatego ze do tej pory nie mialam kiedy isc a co do bolu to mowilam ze samo weszlo i samo wyjdzie taki mam podejscie wiem ze to niedobrze. wiec dlatego pisalam do panstwa co mam zrobic i wrazie czego co to by moglo byc
dimedicus

Re: Od 2 lat mam bóle nadgarstka,bez czucia i możliwości pod

Post autor: dimedicus »

Z doświadczenie wiem że są to sporadyczne przypadki że coś w medycynie samo przechodzi a jeśli nawet to czasowo i są nawroty a szczególnie te stany zaniedbane.
Przyczyn może być wiele i aby ocenić należy wykonać badania zaczynając od lekarza ogólnego.
Podejrzenia to:cieśn nadgarstka,stany reumatologiczne,urazy,choroba Quervaina czy Dupuytrena a może Heberdena. Jasnowidzem nie jestem więc bez osobistego i dodatkowego badania nie ocenię
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post