Dieta 1200 kcal

Wszystko o dietach, ich rodzajach i stosowaniu.
dianana2
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2015, o 09:51

Dieta 1200 kcal

Post autor: dianana2 »

Witam jestem od kilku dni na diecie 1200 kcal która staram sie komponowac przez własne wyliczenia jednak jest to bardzo trudne. I moje pytanie brzmi czy istnieje jakaś ksiązka która ma w sobie rozdziały na sniadania obiady itp podane z wartosciami kalorycznymi i jezli chodzi o obiady fajnie gdyby było jego wykonanie. Jezli istnieje tak książka to bardzo proszę o jej tytuł. Lub skąd mogę zaczerpnąc takie jadłospisy chodzi mi własnie żeby konkretnym posiłkom była przypisana wartośc kaloryczna abym mogła sobie układac własny jadłospis z podanych posiłków.
gszoki
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2015, o 09:54

Re: Dieta 1200 kcal

Post autor: gszoki »

po pierwsze 1200 kcal to jest bardzo dyskusyjna dieta kaloryczność jest bardzo mała... ale dla drobnej kobitki OK po drugie co do wyliczeń jest pełno kalkulatorów w necie np potreningu albo myfitnesspal i tam podajesz produktu i samo Ci wylicza ;)
Pzdr
Vita1
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2015, o 09:58

Re: Dieta 1200 kcal

Post autor: Vita1 »

Dla drobnej kobiety przy praktycznie zerowej aktywności fizycznej jeszcze jakoś ujdzie, ale pamietaj że przy tak niskiej podaży energii musisz dbac o to co jesz by zapobiec ewentualnym niedoborom. Najlepiej wprowadzić do diety tak zwane super foods, nasiona chia, jagody goji czy nawet bardziej rodzime siemie lniane i seler naciowy. :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post